Good Morning krūze
- Rīga
-
Krūze no Urban Nature Culture Good Morning kolekcijas rada maigu un patīkamu atmosfēru uz galda. Tās dizains ir pārdomāts un aicinošs, radot mierīgu brīdi jūsu ikdienas rituālos. Krūzei ir skaisti izliekts un spīdīgs rokturis, kas rada izsmalcinātu detaļu. Malas organiskā viļņotā forma piešķir tai roku darba izskatu. Izgatavota no izturīgas keramikas, krūze ir lieliski piemērota gan kapučīno, gan tējai, padarot katru mirkli īpašu. Izstrādājuma izmēri ir 11 x 8 cm.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs177282513 MateriālsAkmens keramika KrāsaSPLIT PEA Izmērs11x8 CM RažotājvalstsĶĪNA Ražotāja daļas numurs108515 RažotājsTekstiili Komppania Oy Ražotāja adreseTextilkompani, Masuunitie 5, 25900, Taalintehdas, Finland Digitālā adreseinfo@textilkompani.fi Atslēgvārdikrūze, kafijas krūze, tējas krūze, šķīvis, galda piederumi, keramikas izstrādājumi, Urban Nature Culture
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
| Rīga | Rīga Pieejams |
Rezervēt veikalā |
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.