Piegāde bez maksas visiem pasūtījumiem virs 70EUR!
 • Auduma maska ir izstrādāta Somijā un šūta Igaunijā. Sejas maska nav individuāla aizsargierīce, un tā nenodrošina tās lietotājam drošu aizsardzību pret, piemēram, koronavīrusu. Maska var pasargāt citus no lietotāja pārnēsātām pilienu infekcijām, nevis pašu maskas valkātāju. Valkājiet tīru masku ar tīrām rokām, lietošanas laikā neaiztieciet masku. Noņemiet masku, pieskaroties tikai tās siksnām, un ievietojiet masku tieši veļas mašīnā vai plastmasas maisiņā. Masku nav ieteicams noņemt un atkal uzlikt uz sejas, bet pēc katras lietošanas maska ir jāmazgā. Pārliecinieties, ka elpošana norit labi. Ņemiet vērā, ka mitrā maskā mikrobi iekļūst vieglāk nekā izžuvušā, un netīra maska var palīdzēt izplatīt vīrusu. Pirms lietošanas mazgājiet auduma masku 90 grādos. Tumšās krāsas mazgājiet atsevišķi. Negludiniet gumijas joslu. Piezīme! Maska ir higiēnas līdzeklis, un to nav paredzēts nodot lietošanā citai personai. Maska ir piemērota apmēram 4-10 gadus veciem bērniem.

  Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
  Produkta numurs
  149776880
  Materiāls
  Cover 95% cotton and 5% elastane, lining 100% cotton
  Atslēgvārdi
  auduma maska
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
You can return the ordered product within 30 days of receiving the product. The return is tax-free and you do not need to notify the return in advance. For hygienic and intimate products and sealed packaging, the return only applies to unopened packaging.
Read more about returns

KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU

Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit

SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES