Bezmaksas piegāde uz pakomātiem visiem modes un mājas preču pasūtījumiem virs 70EUR!
 • Atgrieziet savas atmiņas un mainiet telpas atmosfēru ar Jazz Club silto un pikanto Club aromātiskās sveces aromātu.
  Nāciet iekšā Jazz klubā. Atrodiet ceļu starp bāra krēsliem, atpūtieties atzveltnes krēslā un izbaudiet kokteiļu un cigāru smaržu un pūšamo instrumentu skaņas. Stilīgi un iespaidīgi kokteiļi. Cigāru kārbu medus un koksnes toņi. Klasisko toņu un vara toņu antoloģija. Pieklusināts apgaismojums atspīd uz klavierēm, kokteiļi uzkavējas un gaisā peld lakricas nokrāsas.
  Martin Margiela nodibināja Maison Margiela 1988. gadā. Parīzes modes nams prezentē modi un smaržas kā jēgpilnu, nevis kā personības kultu. Maison Margiela izstrādā augstās modes, sieviešu un vīriešu gatavus apģērbus, ādas izstrādājumus, apavus, rotaslietas, smaržas, interjera dizainu un mūsdienīgu kolekciju MM6.1994. gadā Maison Margiela ieviesa pirmos “REPLICA” modes apģērbus: apģērbus un aksesuārus, kas ar rokām atlasīti visā pasaulē un rūpīgi atveidoti, saglabājot to raksturu un šarmu. Katram produktam ir īpaša etiķete, kurā norādīts oriģinālā produkta avots un laikmets. 2012. gadā Maison Margiela paplašināja šo unikālo koncepciju ar smaržu kolekciju, kas izraisa jūsu atmiņas. Nākamā ir aromātisko sveču kolekcija. REPLICA kolekcijā ir iekļautas ikoniskas smaržas un aromātiskas sveces, kuru universālais spēks var raisīt personiskus mirkļus un emocijas.
  NO ATMIŅĀM LĪDZ SMARŽĀM: REPLICA kolekcija satur ikoniskas smaržas un aromātiskas sveces, kuru universālais spēks raisa personiskas atmiņas un emocijas. Maison Margiela sadarbojas ar labākajiem parfimēriem, kuri izvēlējušies autentisku saikni ar atmiņām. Maison Margielu stimulē mākslinieciskā spēja radīt aromātu, kas aicina raisīt, svinēt un dalīties ar neaizmirstamām emocijām.

  Sveces ekspertīze un degšanas laiks: REPLICA sveces ir izgatavotas Francijā no augstas kvalitātes vaska un to degšanas laiks ir 40-41 stunda. Degšanas laikā vaska kvalitāte nepasliktinās.
  Dariet tā: pirmo reizi aizdedzot aromātisko sveci, ļaujiet tai degt vismaz stundu, līdz viss vasks ir izkusis no virsmas. Tas palīdz svecei vienmērīgi izkust lietošanas laikā. Ļaujiet smaržīgajam sveču vaskam degt 3-4 stundas vienlaikus. Liesmu var nodzēst ar sveču dzēšamo aparātu. Nedzēst, pūšot. Pēc katras lietošanas reizes nogrieziet vadu 3-5 mm garumā. Pēc sveces nopūšanas novietojiet dakti atpakaļ vietā.
  Nekad nenovietojiet degošu sveci caurvējā vai uz stikla, koka vai marmora virsmas.

  Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
  Produkta numurs
  139704213
  Iepakojuma izmērs
  165 g
  Kategorija
  Aromātiskās sveces
  Krāsa
  NOCOL
  Izmērs
  165 g
  Ražotāja daļas numurs
  3614271664488
  Atslēgvārdi
  aromātiska svece, smaržūdens, Maison Margiela, Replica
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika

KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU

Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit

SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES