Camillo Beanie
- Rīga
-
33% wool, 24% polyamide 33% viscose and 10% cashmere
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs154731577 ĪpašībasSuuniteltu Suomessa. Valmistettu Italiassa. Materiāls33% wool, 24% polyamide 33% viscose and 10% cashmere RažotājvalstsFINLAND KrāsaLIGHT BROWN 11 IzmērsOne size Ražotāja daļas numursCAMILLO - AW21123 Atslēgvārdimyssy, villapipo, merino, merinovillapipo, merinovilla, kashmir, villainen pipo
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Pieejami 1-3 gab. |
Rezervēt veikalā |
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

