Crema Nera Remodelling Hand Cream roku krēms
- Rīga
-
Palutiniet savas rokas ar Giorgio Armani grezno Crema Nera Remodelling roku krēmu, kas rūpīgi izstrādāts ādas atjaunošanai un dziļai mitrināšanai. Šī izsmalcinātā formula viegli uzklājas un ātri iesūcas, atstājot rokas zīdaini maigas un patīkamas, bez lipīguma sajūtas. Krēms palīdz uzlabot ādas elastību un gludumu, atjaunojot rokām jauneklīgāku un vitālāku izskatu. Produkts ir iepakots elegantā, spīdīgi melnā iepakojumā, kas pats par sevi ir skaists objekts un atspoguļo Crema Nera sērijas eleganto izskatu.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs178006149 KrāsaNOCOL Izmērs50 ML RažotājvalstsFRANCIJA Ražotāja daļas numursF86719 RažotājsGiorgio Armani S.p.A. Ražotāja adreseVIA BORGONUOVO 11, MILANO, 20121, ITALY Digitālā adresehttps://www.armani.com/en-fi/help/contact-us/contact-form/ Atslēgvārdiroku krēms, ādas kopšana, kosmētika, greznība, Giorgio Armani
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
| Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.