Cosy Wool Special Edition -zeķes
- Rīga
-
Šīs zeķes ir izgatavotas no mīksta un sildošs materiāla, kas satur merino vilnu un kašmiru. Tās ir radītas komfortam un nodrošina ideālu piegriezumu. Rievotā struktūra un mirdzošais lureksa pavediens piešķir zeķēm elegantu izskatu. Zeķes ir ideāla izvēle gan ikdienas, gan svētku reizēm. Materiāls ir izturīgs un mīksts.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKMateriāls31 % vilna, 27 % viskoze, 22 % poliamīds, 18 % kašmirs, 2 % metalizētas šķiedras Kopšanas instrukcijasMazgāt veļasmašīnā vilnas mazgāšanas programmā 30°C. Nebalināt. Gludināt nedrīkst. Nedrīkst ķīmiski tīrīt. Nedrīkst balināt. RažotājvalstsSERBIJA Krāsa3000 BLACK Ražotāja daļas numurs46903 Atslēgvārdizeķes, vilnas zeķes, siltas zeķes, Falke, spīdīgas zeķes
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.