Dalan vilnas-kašmira šalle 35 x 200 cm
- Rīga
-
A+more adīta šalle ir veidota, lai sniegtu siltumu un komfortu. Mīkstā, rievotā adījuma struktūra un vienkāršais dizains padara to par daudzpusīgu aksesuāru, kas piemērots daudziem gadījumiem. Izgatavota no kvalitatīvas vilnas-kašmira, šī šalle ir patīkama ādai un vienlaikus nodrošina siltumu aukstās dienās. Izmērs: 200 x 35 cm.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs172521297 Materiāls90% vilna, 10% kašmirs Kopšanas instrukcijasIevērojiet konkrētā produkta kopšanas instrukcijas KrāsaGREY 308 Ražotāja daļas numurs2511 DALANSCARF_AA Atslēgvārdišalle, vilnas šalle, kašmira šalle, A+more, aksesuārs
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
| Rīga | Rīga Pieejams |
Rezervēt veikalā |
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.