Vita Liberata

Ar Stockmann Pastāvīgā klienta karti 01.08.-31.08. visiem Vita Liberata produktiem -20% atlaide.

Aizrautīgi ādas kopšanas un iedeguma eksperti

2007. gadā Vita Liberata radīja pasaulē pirmo paštonējošo līdzekli bez smaržas, un tagad šī unikālā Odour Remove™ tehnoloģija tiek izmantota visā kolekcijā. 2011. gadā zīmols kļuva par pirmo pilnībā netoksisko iedeguma zīmolu, kura produkti nesatur parabēnus, smaržvielas, alkoholu un bīstamas ķīmiskās vielas. Vita Liberata paštonējošos līdzekļus izvēlas pasaules labākie spa centri, tostarp George V Paris, St Regis, Viceroy, Ritz-Carlton un Burj Al Arab.

 Tīrākās sastāvdaļas paštonējošo līdzekļu pasaulē 

Vita Liberata produktu sastāvā ir dabīgi un bioloģiski sertificēti ekstrakti. Zīmola mērķis ir piedāvāt līdzekļus, kas ne tikai rada iedeguma efektu, bet arī kondicionē ādu, liekot tai izskatīties nevainojami, pateicoties dabīgam tonim, samtaini gludai tekstūrai un ilgstošai mitrināšanai.

Satriecošs iedegums 2–3 nedēļu garumā

Pasaulē noturīgākais paštonējošais līdzeklis, kas saglabā iedeguma efektu četras reizes ilgāk nekā citi līdzekļi. Pieejams gan kā īpaši ātri žūstošas putas, gan kā izteikti mitrinošs losjons, pHenomenal ir strauji pārņēmis skaistumkopšanas pasauli un savaldzinājis neskaitāmas slavenības visā pasaulē, tostarp Gvinetu Paltrovu, Sofiju Vergaru, Ritu Oru un Eliju Goldingu. 

Nevainojams rezultāts

Zīmols piedāvā visplašāko paštonējošo līdzekļu klāstu izmantošanai gan mājas, gan profesionālos apstākļos jebkuram ādas tipam un tonim, nodrošinot vienmēr izcilu iedegumu, kas vienmērīgi izbalē, jums pat nemanot.

 

Vita Liberata Self tanning
Mitrinoša paštonējošā maska 30,30 (37,90)

Vita Liberata Self tanning
Paštonējosās putas 23,60 (29,50)

Vita Liberata Self tannigg
Pretnovecošanās serums 31,90 (39,90)