Bezmaksas piegāde uz pakomātiem visiem modes un mājas preču pasūtījumiem virs 70EUR!
 • Jaunākais SENSAI laboratorijas izgudrojums ir bezprecedenta ādas kopšanas metode, kas atjauno mūsu izpratni par ādas kopšanu. Tas ir pirmais mikrošķiedras plīvurs, kas aktivizē funkcijas, kas uztur ādas jaunību. Tāpat kā Koishimaru zīds, Sensai smalko šķiedru tehnoloģija veido plānu zīda šķiedras plīvuru uz ādas virsmas, kas nofiksē ādai nepieciešamo mitrumu un pastiprina izmantoto kopšanas līdzekļu iedarbību. Inovācija, kas atjauno uztveri par ādas kopšanu un redzami uzlabo ādas stāvokli. Ir pierādīts, ka lamelārā ekstrakta uzklāšana uz ādas pirms mikrošķiedras plīvura izsmidzināšanas uzlabo mitruma uzsūkšanos ādas virspusē vai keratīna slānī. Tas ir vissvarīgākais faktors, kas uztur ādas jauneklīgu un svaigu izskatu. SENSAI BIOMIMESIS VEIL metode uzlabo ādas virsmas mitruma saturu un tādējādi uzlabo ādas dabisko spēju radīt labvēlīgus apstākļus tās darbībai. Uzlabojoties ādas mitruma saturam, aktivizējas tās jaunību uzturošās funkcijas. BIOMIMESIS VEIL apstrādei nepieciešama BIOMIMESIS VEIL DIFFUSER ierīce, ar kuru tiek izsmidzināts BIOMIMESIS VEIL POTION polimēra šķīdums uz sejas; VEIL POTION polimēra šķīduma konteiners tiek ievietots VEIL DIFFUSER ierīces iekšpusē kopā ar BIOMIMESIS VEIL EFFECTOR lameļu ekstraktu, kas tiek uzklāts uz sejas pirms ierīces lietošanas. VEIL EFFECTOR lameļu ekstrakts ir pieejams arī uzpildes iepakojumā. BIOMIMESIS VEIL DIFFUSER ir elektroniska ierīce, ko izmanto, lai izsmidzinātu BIOMIMESIS VEIL POTION mikrošķiedras sietu uz ādas. Ierīce izmanto dažādus ādas elektriskos lādiņus un BIOMIMESIS VEIL POTION, lai uz ādas virsmas izveidotu plānu, caurspīdīgu mikrošķiedras plīvuru.

  Lietošana: Uzmanīgi ievērojiet iepakojumā iekļautos attēlus un rakstiskos norādījumus. BIOMIMESIS VEIL POTION polimēra šķīduma konteiners ir ievietots BIOMIMESIS VEIL DIFFUSER iekšpusē.

  Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
  Produkta numurs
  150040796
  Ādas tips
  Visiem ādas tipiem
  Ražotājvalsts
  JAPĀNA
  Krāsa
  NOCOL
  Izmērs
  1 pcs
  Ražotāja daļas numurs
  15840335
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika

KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU

Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit

SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES

Speciālie produkti TOP produkti