Bezmaksas standarta piegāde pirkumiem virs €120!
  • Sebastian Professional Texturizer Bodifying Liquid Gel ir tekstūru uzlabojošs želejveida veidošanas līdzeklis, kas izceļ gan cirtainu, gan iztaisnotu matu formu. Mīksts, spīdīgs nobeigums nodrošina elastīgu fiksāciju un skaidru tekstūru, un formula ir piemērota visiem matu tipiem. Uzklājiet uz mitriem matiem. Ļaujiet dabiski izžūt, lai izceltu dabiskās lokas, vai veidojiet un fiksējiet vēlamo tekstūru un stilu. Žāvējiet ar fēnu vai ļaujiet matiem izžūt pašiem.

    Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
    Produkta numurs
    175846328
    Ražotājvalsts
    MEKSIKA
    Krāsa
    NOCOL
    Izmērs
    145 ML
    Sastāvdaļas
    Aqua/Water/Eau, Methyl Gluceth-20, Glycerin, PVP, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Citric Acid, Panthenol, Parfum/Fragrance, Amodimethicone, Hydrolyzed Wheat Protein, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Trideceth-12, Propylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Cetrimonium Chloride, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Sodium Phosphate, Potassium Sorbate, Alcohol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Orange 4 (CI 15510), Ext. Violet 2 (CI 60730)
    Ražotāja daļas numurs
    99350188533
    Atslēgvārdi
    Sebastian, matu želeja, mati
Saņemšana veikalā
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika