Bezmaksas piegāde uz pakomātiem visiem modes un mājas preču pasūtījumiem virs 70EUR!
  • Lumene Izmantojot uzacu veidošanas zīmuli, jūs acumirklī padarāt uzacis dabisku toni un skaidras līnijas. Mīkstā, matētā, vegāniskā formula precīziem galiem ir ideāli piemērota uzacu veidošanai un papildināšanai. Ar uzacu zīmuļa otiņas galu jūs varat padarīt uzacis skaistas un papildināt to dabisko toni.

    Izmantot : Sāciet ar kaktiņiem. Pēc tam izmantojiet zīmuli, lai aizpildītu un iezīmētu kaktiņus. Jūs varat iegūt dabisku gala rezultātu ar viegliem, augšup vērstiem virzieniem. Visbeidzot, notīriet kaktiņus, lai izlīdzinātu krāsu un piešķirtu kaktiņiem skaistu formu.

    Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
    Ražotājvalsts
    ČEHIJA
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika

KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU

Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit

SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES