D Golden Canyon +3 lasīšanas brilles
- Rīga
-
Šīs lasīšanas brilles nodrošina skaidru un patīkamu lasīšanas palīglīdzekli. Rāmis ir klasiski apaļš, un tā caurspīdīgā, siltā nokrāsa piešķir tam patīkamu izskatu. Gludās kājiņas un mazie metāla rotājumi priekšpusē pabeidz dizainu. Lasīšanas brilles ir izgatavotas no izturīga poliamīda, kas pazīstams ar savu vieglumu un elastību, nodrošinot patīkamu lietošanas pieredzi. Briļļu komplektā arī aizsargmaiss, kas tās pasargās, kad tās netiek lietotas. Briļļu izmēri ir 13,8 x 15,4 x 4,8 cm. Stiprums ir +3,0.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs177737365 Materiālspoliamīds Kopšanas instrukcijasTīriet lēcas un rāmi ar mīkstu drānu un maigu ziepjūdeni. Izvairieties no abrazīviem līdzekļiem. Glabājiet brilles komplektā esošajā aizsargmaisā, kad tās netiek lietotas. KrāsaYELLOW GOLDEN CANYON Izmērs138x154x48 MM RažotājvalstsĶĪNA Ražotāja daļas numursREA0428101X30 RažotājsIZIPIZI SAS Ražotāja adrese91 RUE RÉAUMUR, 75002, Paris, France Digitālā adreseinfo@bluebaum.com AtslēgvārdiIZIPIZI, brilles, lasīšanai, lasīšana, aksesuāri
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
| Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.