Bezmaksas piegāde visiem pirkumiem!
 • A care liquid that moisturizes the skin, gives the skin vitality and enhances cell regeneration on the skin's surface thanks to the plant cells it contains. The easily absorbed formula of the treatment fluid strengthens the youthfulness of the skin day after day: The skin feels smoother, moisturized and it gets a new glow. The skin's youthful power is revealed. Apply the treatment liquid to the forehead and massage until the composition is absorbed. Apply the treatment liquid to the chin area and massage until the composition is absorbed. Apply the treatment liquid to the cheeks and massage until the composition is absorbed. An effective renewing care liquid that smoothes and deeply moisturizes the skin.

  Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
  Produkta numurs
  158339441
  Ādas tips
  Antiage
  Krāsa
  NOCOL
  Izmērs
  200 ml
  Ražotāja daļas numurs
  L74285
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika

KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU

Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit

SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES