Sneaker Structure zeķes 2-pāri
- Rīga
-
Šīs zeķes ir mīkstas un patīkamas uz kājas. licela materiāls nodrošina labu elpojamību un mitruma novadīšanu, padarot zeķes par lielisku izvēli ikdienas lietošanai un sportam. Komplektā ir divi zeķu pāri. Tās lieliski sader kopā ar kedām un nodrošina komfortu visas dienas garumā.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs175894053 Materiāls69% liocels, 29% poliamīds, 2% elastāns Kopšanas instrukcijasnav Krāsa003 ROSE PINK IzmērsONE RažotājvalstsTURCIJA Ražotāja daļas numurs701238124 RažotājsCalvin Klein Europe B.V. Ražotāja adreseDanzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Netherlands Digitālā adreseservice.eu@calvinklein.com Atslēgvārdisporta zeķes, tenisa zeķes, Calvin Klein
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
| Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.