Matu kopšanas kosmētika

Balmain

“Nekas nav seksīgāks, stiprāks un mūžīgāks par veseliem matiem”, – Nabil Harlow, Balmain Hair Couture kreatīvais direktors.

Modes nams Balmain Paris, ko 1945. gadā dibināja Pjērs Balmēns (Pierre Balmain), galvenokārt kļuva pazīstams zīmola sievišķīgā un elegantā stila dēļ. Tagad Balmain Paris ir vairāk pazīstams kā sievišķīgs un seksīgs zīmols. 2011.gadā uzņēmumam pievienojās Olivjē Rustings (Olivier Rousteing), piešķirot kolekcijām unikālu un augsti vērtētu autora stilu.

Balmain Hair Couture ir vairāk nekā 40 gadu pieredze, apvienojot būtiskākas lietas ar jaunākajām tendencēm no modes skatēm. Balmain Hair Couture ir starptautiski orientēta profesionāla kompānija un ieņem vadošo pozīciju pilnīgas matu pieaudzēšanas un pagarināšanas līnijas produktu izstrādē un piegādē.

Mūsdienās, novērtējot Parīzes slavenā modes nama mantojumu, daudzi starptautiski pazīstami dizaineri savos modes šovos un foto sesijās strādā tieši ar Balmain Hair Couture kolekciju. Sadarbībā ar aizkulišu stilistiem Balmain Hair Couture izstrādāja viņiem piemērotu speciālu produktu līniju matu veidošanai.

Balmain pārlicināts par visu sieviešu skaistumu. Produkti ir izstrādāti, paturot prātā pārliecību un izsakot komplimentu sieviešu dabiskam skaistumam. Balmain Hair Couture piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu un līnijas, lai apmierinātu visus vēlamos izskatus, ko vien sieviete var iedomāties. Peldiet greznībā ar šiem matu kopšanas produktiem. Pielāgojiet savu izskatu ar unikāliem veidošanas produktiem. Matu mode, kas simbolizē Balmain sievieti.

Balmain Hair Couture produktu klāsts: matu kopšanas kosmētika, matu kosmētika veidošanai, matu aksesuāri, sukas un ķemmes, Balmain kosmētikas somiņas, kas tiek pieskaņotas sezonas modes skatēm, matu veidošanas elektronika, profesionālie frizieru piederumi, dāvanu komplekti.

Cenas: no EUR 21,50 (pilnizmēra kopšanas produktiem). Tiek piedāvāti arī travel size produkti, cenas EUR 7 un EUR 9.