Gēls acīm, 25ml
- Rīga
-
Acu želeja, kas palīdz samazināt tumšos lokus un pietūkumu ap acīm. Izlīdzinošās un mitrinošās sastāvdaļas samazina maisiņus zem acīm un cīnās ar ādas sausuma izraisītām grumbām. Uzglabājot produktu ledusskapī, tas jūtas īpaši patīkami uz ādas.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs132822105 Iepakojuma izmērs25 ml Ādas tipsVisiem ādas tipiem RažotājvalstsVĀCIJA Krāsa3 Izmērs25 ml SastāvdaļasAqua, Glycerin, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Hyaluronate, Hesperidin Methyl Chalcone, Saccharomyces/Xylinum/Black TEA Ferment, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Steareth-20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate Ražotāja daļas numurs7350012810054 AtslēgvārdiRecipe for men, acu želeja
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Pieejami 1-3 gab. |
Rezervēt veikalā |
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

