

Pro Buffer Foundation tonālā krēma otiņa
- Rīga
-
Šķidrs tonālais krēms nevainojamai apdarei ar airbrushed otiņu. Izstrādāta ar blīvi pildītiem sariem, kas bez piepūles sajauc un nopulē tonālo krēmu, atstājot tonālo krēmu svītrainu un vienmērīgu. IDUN Minerals Pro Buffer Foundation Brush ir profesionāli izgatavota Itālijā. Sari ir izgatavoti no sintētiska Dermacura® materiāla, kas ir vismodernākā šķiedra salīdzinājumā ar dabīgajiem sariem un iepriekšējām sintētiskajām šķiedrām. Šķiedras ir hipoalerģiskas, maigas un piemērotas jutīgai ādai, viegli tīrāmas un piedāvā izcilu grima pieredzi. Rokturis ir izgatavots no 100% pārstrādātas plastmasas un alumīnija.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs165255413 ĪpašībasPro Buffer Foundation Brush otiņa Ādas tipsVisiem ādas tipiem RažotājvalstsĶĪNA KrāsaNOCOL Izmērs1 Ražotāja daļas numurs8023 AtslēgvārdiIdun Minerals, grima otiņa, kosmētikas piederums, ota
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

