Atjaunojošs pīlinga krēms 40 ml
- Rīga
-
Atjaunojošs pīlinga krēms satur smalku silīcija dioksīdu, kas maigi noloba ādas virsējo slāni. Atjaunojoši organiskie augi dziļi attīra, padara gaišāku un mirdzošāku ādu. Frantsila videi draudzīgs, bez mikroplastmasas pīlinga krēms sejai noņem atmirušās ādas šūnas un novērš poru aizsprostošanos. Regulāra sejas pīlings uztur ādas labsajūtu un veicina barojošu ādas kopšanas līdzekļu uzsūkšanos. Piemērots visiem ādas tipiem.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs111586929 Informācija par izmēru40 ml Iepakojuma izmērs40 ml Izmērs40 ml RažotājvalstsSOMIJA Ražotāja daļas numurs80241 RažotājsFRANTSILA OY Ražotāja adreseTippavaarantie 6, 39200 Kyröskoski, Hämeenkyrö, Finland Digitālā adreseinfo@frantsila.com AtslēgvārdiFrantsila, pīlinga krēms, ādas kopšana, silīcija dioksīds, sejas pīlinga krēms, atjaunojošs, augu pīlinga krēms
|
Saņemšana veikalā
|
0,00 € |
|---|---|
|
Piegāde uz saņemšanas punktu
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.
| Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.
Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.
Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.