Bezmaksas standarta piegāde pirkumiem virs 120€
Bezmaksas saņemšana no Stockmann universālveikala!
Bezmaksas standarta piegāde pirkumiem virs 120€
Bezmaksas saņemšana no Stockmann universālveikala!
Bezmaksas standarta piegāde pirkumiem virs 120€
Bezmaksas saņemšana no Stockmann universālveikala!
  • Iepakots ērtā sūkņa pudelē, Dr. Hauschka Neem matu eļļa ir lieliski piemērota sausiem, šķeltiem un nedzīviem matiem. Vērtīgās augu eļļas kopā ar nīma koka lapām un kumelīšu ziediem padara matus dzīvīgus un mīkstus. Matu eļļa ir īpaši piemērota kairinātai galvas ādai un apstrādātiem vai saulē izžuvušiem matiem. Atsvaidzinoša rozmarīna eļļa un barojoša kviešu asnu eļļa atdzīvina un nomierina galvas ādu. Mati kļūst stiprāki, un matu zvīņas paliek neskartas.

    Izmantošana: Samitriniet matus un ierīvējiet matus ar Neem matu eļļu, atstājiet to 20 minūtes zem dvieļa un pēc tam rūpīgi izmazgājiet matus. Ja mati ir sausi vai trausli, uzklājiet plānu kārtu uz galiem un atstājiet matos. Produkts ir vegāns.

    Dr. Hauschka ir Natrue sertificēta dabīgā kosmētika. Dr.Hauschka ir Natrue sertificēta dabīgā kosmētika. Dr. Hauschka produktu izejvielas ir iespēju robežās kontrolēta bioloģiskā vai biodinamiskā ražošana, kā arī godīgas tirdzniecības ražošana.

    Lasīt vairāk
    Produkta numurs
    151090684
    Iepakojuma izmērs
    75 ml
    Tekstūra
    "Natural" sertifikāts, Vegāns
    Hiustyyppi
    Mitrinošs
    Krāsa
    NOCOL
    Izmērs
    75 ml
    Sastāvdaļas
    Arachis Hypogaea Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Lecithin, Alcohol, Parfum*, Limonene*, Linalool*, Helianthus Annuus Seed Oil. *from natural essential oils Ainesosalista saattaa olla muuttunut, tarkista aina ainesosalista ostamastasi pakkauksesta.
    Ražotāja daļas numurs
    44261
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika