Kāpēc izvēlēties Stockmann?

Universālveikals Stockmann:

  • Darbavieta karjeras izaugsmei
  • Pievilcīga uzņēmuma priekšrocību sistēma
  • Stabila darbavieta
  • Ārpusdarba aktivitātes kopā ar kolēģiem

Stockmann uzņēmumā Rīgā ir aptuveni 350 darba vietas, ko veido sekojoši amati – pārdevēji, kasieri, pavāri, pārdošanas vadītāji, grāmatveži, personāla speciālisti, datu ievades operatori, iepirkumu vadītāji, mārketinga un citi speciālisti.

Stockmann ir orientēts uz savu darbinieku izaugsmi un attīstību, tāpēc visas aktuālās vakances sākotnēji tiek izsludinātas iekšējā konkursa kārtībā, dodot iespēju jau esošiem darbiniekiem kandidēt uz vēlamā amata vietu. Situācijās, kad no iekšējiem kandidātiem neviens nav atsaucies vai nav izrādījies atbilstošs izvirzītajām prasībām, tiek izsludināts ārējais konkurss.

Stockmann saviem klientiem piedāvā augsta līmeņa apkalpošanas servisu, tāpēc pārdevēji-konsultanti ir atbildīgi par aktīvu un profesionālu klientu apkalpošanu un pārdošanu tirdzniecības zālē un pie kases. Viņi pārzina savas nodaļas sortimentu, nemitīgi pilnveido savas zināšanas dažādās apmācībās un ir ieinteresēti izzināt klienta vēlmes un palīdzēt rast visatbilstošāko risinājumu.

Apmācības

Stockmann rūpējas par saviem jaunajiem darbiniekiem, nodrošinot īpašu uzmanību darba attiecību nodibināšanas sākumā. Garantējam pieredzējuša kolēģa atbalstu, kā arī apmaksātu divu dienu apmācību programmu un regulāras apmācības darba procesā visu turpmāko sadarbības laiku.

Pieteikties darbam Stockmann