Villeroy & Boch kolekcijas – Stockmann mājas preču nodaļas lepnums

MANUFACTURE ROCK  – autentiska akmens izskata trauki, kas radošā veidā prezentēs ēdienu

Kolekcijas MANUFACTURE ROCK klāstam Villeroy & Boch iedvesmojās no raupja, neapstrādāta akmens tekstūras, kas atklājas tā daudzajos slāņos un, izmantojot modernas ražošanas tehnoloģijas, izveidoja vizuāli neparasto trauku dizainu ar āmura radītu šķembu efektu.

Daba un dabiskas detaļas ir pēdējo gadu restorānu modes tendence. Ēdiens tiek gatavots no svaigām sastāvdaļām, vēlams audzēts vietējā reģionā, veģetārs vai vegāns, kas sniedz labumu ķermenim un prātam. Lai dotu iespēju gūt baudījumu ar visām maņām, ēdiens tiek pasniegts uz dabiska akmens vai koka traukiem. Akmens ir īpašs materiāls ar savu daudzveidīgo slāņainību, tā dažādas struktūras un krāsu spektrs, sākot no melna, zaļa ar oranžo, kas veidojas metālam sajaucoties cauri slāņiem miljoniem gadu laikā. Trauki tiek izgatavoti no porainā porcelāna (bisque porcelain) ar īpašu glazūru, kas tiek veidota trīs dažādās kompozīcijās.

Villeroy & Boch La Boule

Dizaina ikona zīmola Villeroy & Boch trauku komplekts La Boule. Tas ir 7 trauku komplekts 2 personām, kas izgatavots no augstas kvalitātes porcelāna. Pirmais La Boule debitēja 1971. gadā un kļuva par tūlītēju ikonu. Novatoriska trauku koncepcija, pagrieziena punkts dizaina vēsturē un daļa no Villeroy & Boch DNS. Kopš tās izlaišanas 1971. gadā dizaineres Helēnas fon Bohas “Globuss” ir bijis iespaidīgs un revolucionārs jēdziens, pārsteidzošs dizains, kas krietni apsteidza savu laiku. Gandrīz 50 gadus vēlāk Villeroy & Boch atklāj jaunu šīs novatoriskās idejas interpretāciju ar ekskluzīvā porcelāna globusa moderno versiju LA BOULE. Kā dizaina darbs, kas dziļi sakņojas Villeroy & Boch DNS, La Boule svin jaunus apvāršņus ar katru stilīgo un moderno versiju. Dizaina objekts un trauku komplekts vienlaikus, La Boule pārsteidz ar perfektu funkcionalitātes un estētikas simbiozi. Mīkstie, gaišie toņi nomierina dvēseli. To nomierinošā iedarbība rada relaksētas elegances atmosfēru. Jaunā verssija La Boule Pure Beige apvieno maigas krāsas ar perfektas formas skaistumu. La Boule, jauna “Sfēras” interpretācija, ir dizaina priekšmets un trauku komplekts vienā. Tas lieliski harmonizējas minimālisma, ideāli saskaņotos interjeros. Bet, neskatoties uz šo nepietiekami novērtēto izskatu: tajā ir nenoliedzams “wow” faktors.

 

Villeroy&Boch Ziemassvētku kolekcija

Ziemassvētku elegance un klasiskas vērtības – tā ir Villeroy & Boch Ziemassvētku kolekcija. Kolekcijā atradīsit svētku galda piederumus, mājas dekoru, rotājumus un daudz ko citu. Radiet svētku noskaņu ar Villeroy & Boch Ziemassvētku trauku kolekciju, kas radīta ierobežotā daudzumā. Kolekcionāru iemīļotie svētku trauki pārvērš galda klāšanu un dāvanu gatavošanu par neaizmirstami brīnišķīgu mirkli. Ļaujiet Villeroy & Boch palīdzēt padarīt jūsu svētku sezonu patiesi maģisku!