Villeroy & Boch Lieldienu trauku kolekcija

Brīnišķīgas Lieldienas kopā ar ģimeni vai draugiem nozīmē pavasarīgus ziedus, laimīgus zaķus, lieliskus našķus un daudz krāsainu Lieldienu olu! Villeroy & Boch pavasara un Lieldienu kolekcijas piedāvā atbilstošu atmosfēru ar skaistiem galda piederumiem un Lieldienu dekorēšanas idejām.

 

 

Romantiski nostalģiskas, ar rokām apgleznotas porcelāna figūras nosauktas par Bunny Tales/ Zaķu pasakām.  Mūs priecē ne tikai Lieldienu zaķis, bet arī visa viņa ģimene. Populārie Easter Bunnies/ Lieldienu zaķi 2020. gadā tika izrotāti ar skaistiem ziedu vainadziņiem. Šie mazie, brūnie un baltie porcelāna zaķi ir vienkārši neatvairāmi! Spring Fantasy/Pavasara fantāzijas kolekcijai būs motīvi no 2020.gada Bunny Tales/Zaķu pasakām. Sērijā ietilpst bļodas, krūzes, vāzes, galda paliktņi, galda celiņi un ornamenti, kas veido īstu Lieldienu buķeti. Kolekcijā Annual Easter Edition 2020 smalkās krāsās rotājās olu biķeris, šķīvis, krūze un porcelāna ola. Visiem kolekcijas priekšmetiem apakšā ir apaļš zelta zīmogs, kas norāda izlaiduma gadu. Tie ir atsevišķi iesaiņoti un pieejami tikai izlaiduma gadā.

 

 

Galda piederumu sērijas Spring Awakening/Pavasara atmodināšana plašais priekšmetu klāsts ir ideāli piemērots Lieldienu vēlajām brokastīm. Lielākai Lieldienu galda daudzveidībai kombinējiet priekšmetus no kolekcijas Spring Awakening/Pavasara atmodināšana ar priekšmetiem no kolekcijas Colorful Life Lemon Pie vai Green Apple – šo kolekciju krāsas ir ideāli saskaņotas.