VILLEROY & BOCH JAUNĀS TRAUKU KOLEKCIJAS

It’s my match
Jauns dizains

Koncepcija It’s my match ir tikpat jauna un unikāla kā jūs. To radīja un izveidoja mūsu jaunie talanti. Iedvesmojieties no formām, stilīgajām krāsām, īpašajām konstrukcijām un plašajām kombinēšanas iespējām! Kolekcijā It’s my match ir iekļautas trīs skaistas, dabas iedvesmotas virsmas struktūras. Ziedi, lapas un vienmērīgs apvienojums. Trīs modernās krāsas — pūdera, zaļā un baltā — ir ideāli piemērotas nebeidzamu kombināciju radīšanai un rotāšanai.

šķīvis 24cm 17.90 eur krūze 0.45l 14.90 eur šķīvis 24cm 17.90 eur

 

Atstāj man ziņu!
Kolekcijas matētā ārējā virsma ir īsts stila elements. Tā ir nevis glancēta, bet gan matēta, taču neraizējieties —
jūsu izvēlētos traukus ir viegli kopt. Jūs varat uzrakstīt ziņu uz kolekcijas It’s my match trauku virsmas,
piemēram, ar zīmuli.

French Garden
Galda piederumi ar franču šarmu

Gardi āboli, skābi citroni, sulīgas plūmes un koši sarkani ķirši ne tikai liek saskriet mutē siekalām, bet arī lieliski izskatās kā skaistu galda piederumu motīvi Villeroy & Boch kolekcijā French Garden, vedinot domāt par atnākušo vasaru un veicinot apetīti! Turoties vienā solī ar šīs kolekcijas nosaukumu, šīs līnijas servēšanas šķīvji, krūzītes, šķīvji un bļodiņas kopš šīs līnijas ieviešanas 1997. gadā aizvien atgādina par Francijas dārzu vasaras svaigumu. Izsmalcināti lauku mājas stila botāniskie zīmējumi šiem galda piederumiem piešķir mājīguma un mājas vienkāršības pieskārienu. Augstās kvalitātes porcelānam ir maigi dabiski toņi, un tā kā šī līnija kopš saviem pirmsākumiem tiek pastāvīgi paplašināta, tai pievienoti arī jauni un svaigi dekoratīvie rotājumi.

šķīvis 21cm 22.90 eur       šķīvis 21cm 22.90 eur       šķīvis 21cm 22.90 eur

 

Iegādājies u/v Stockmann  vai pasūti uz mājām izmantojot pakalpojumu “Pasūti no veikala”. Vairāk informācija par pasūtīšanas iespējām šeit.