U/v Stockmannn iepazīstina ar PIP Studio trauku kolekciju

Par Pip Studio

2006. gadā Pip Studio izveidoja Eindhovenas Dizaina akadēmijas absolvente Anke van der Endta (Anke van der Endt). Uzņēmums specializējas dzīves stila produktu dizainā un izstrādē.

Zīmola pieredze ir balstīta uz Pip jeb “Pipas” pieredzi. Katru gadu produkti tiek veidoti atbilstoši kādam jaunam notikumam, kas iedvesmojis “Pipu” un kļuvis par kolekcijas tēmu. Jo “Pipa” ir zīmola dibinātājas otrais “es”.

Pip ir ļoti plaša mērķauditorija, jo, piemēram, Pipas māsasmeita lieto Pip dienasgrāmatu skolā, bet viņas vecmāmiņa lej tēju Pip tējkannā un pati “Pipa” guļ zīmola Pip pidžamās.

Pip Studio panākumi ir balstīti uz studijas spēcīgo izpratni par dizainu, kas arī nepārprotami uzrunā starptautisku auditoriju.

Dizainus raksturo bagātīgi un daudzslāņaini dizaini ar atpazīstamu krāsu paleti. Detaļas ir tikpat nozīmīgas kā kvalitāte. Liela vērība tiek pievērsta arī produktu apdarei.

Pip Studio produkti tagad ir pieejami vairāk nekā 40 valstīs labākajos universālveikalos un pie vairākiem, īpaši izvēlētiem mazumtirgotājiem.

Visi profesionālie partneri, ar kuriem Pip Studio sadarbojas ražošanā, mārketingā un pārdošanā, arī veicina zīmola panākumus. New Edition Home ir Pip Studio ekskluzīvs, licencēts partneris trauku un galda piederumu, virtuves tekstila un galdautu, mājas tekstila un aksesuāru kategorijās.

PIP Studio kolekciju meklējiet u/v Stockmann 4.stāvā mājas preču nodaļā.

Floral trauku kolekcija

Floral trauku kolekciju tirgū ieviesa 2008. gadā, to veido savstarpēji kombinējami dizaini, kas rada unikālu saspēli ar dažādiem izmantotiem mākslas darbu elementiem. Traukus rotā krāsainu lielu un mazu ziedu, putnu un zeltītu detaļu apdrukas. Gadu gaitā Floral trauku kolekcija ir paplašināta atbilstoši tirgus prasībām un, protams, studijas attīstībai. Kolekciju veido trīs krāsu grupas: rozā, haki un zilā, ko var bezgalīgi kombinēt. Floral trauku kolekcija ietver arī virtuves tekstilu un galdautus, kā arī stikla traukus.

Floral Spring to Life trauku kolekcija
Spring to Life ir unikāla tējas trauku kolekcija. Trauki greznoti ar senlaicīgu botānisko zīmējumu iedvesmotiem, skicētiem ziediem un dzīvniekiem. Visiem produktiem apdarē izmantotas zeltītas detaļas. Kolekcija būs pieejama zilos, zaļos, rozā un gaišos toņos. Šīs kolekcijas krāsu kombinācijas ir unikālas un skaisti kopā izskatās. Spring to Life kolekcijā ietilpst arī virtuves tekstils un galdauti.

Floral Fantasy Bloomingtales trauku kolekcija

Floral Fantasy Bloomingtales trauku kolekcija ir īstermiņa kolekcija, kuru grezno divi raksti, ko izmanto dažādiem traukiem: ziedu fantāzijas dizains ar lieliem Āzijas ziediem un maziem, stilizētiem kukaiņiem, kā arī Bloomingtales dizains, kas ir vēdekļa formas raksts, kuru iedvesmojušas pāvu astes; šeit izmantoti nelieli zeltaini un krāsaini punkti. Trauki pieejami divās krāsu grupās: zili/haki un balti/rozā, pievienojot arī produktus aktuālajā – dzeltenajā – tonī. Floral Fantasy Bloomingtales trauku kolekcijā ietilpst arī virtuves tekstils un galdauti.

Royal trauku kolekcija

Royal trauku kolekciju pārdošanā ieviesa 2014. gadā, piedāvājot unikālas formas un trauslu porcelānu. Traukos izmantoti vēsturiski elementi – vintāžas ziedi, zili apgleznoti ziedi, zari un zeltītas detaļas, kas rotā traukus, neliekot tiem zaudēt funkcionalitāti. Modernās apdrukas tehnikas kolekcijā tiek lietotas, lai sapludinātu veco un jauno. Kolekcijas trauku apdare ir iedvesmota no Rijksmuseum muzeja apmeklējuma Amsterdamā un rezultāts ir absolūti skaidrs: klasika jaunā izpildījumā! Royal trauki lieliski saskan ar Royal White traukiem.

Royal White trauku kolekcija

Royal White trauku kolekcija atsaucas vēlmei radīt rāmāku un mierīgāku Royal trauku interpretāciju. Kolekcija veidota no īpaši smalka porcelāna un tirgū ieviesta 2015. gadā, to ekskluzīvi veido balts porcelāns mierīgos toņos ar ziliem un zeltītiem ziedu akcentiem, dažādiem zeltītiem grafiskajiem elementiem, kas visi atrodami Royal trauku kolekcijā. Tāpēc Royal White trauku kolekcija, kurā ietilpst arī stikla trauki, ideāli piestāvēs oriģinālajai Royal trauku kolekcijai.