Ūdens pudeles pavasarīgās noskaņās no Evasolo un Corkcircle

Ūdens ir svarīgs dzīvbas avots – ne tikai dabā, bet arī mūsos pašos. Jau izsenis ir zināms tas, cik vērtīgi un svarīgi ikdienā ir lietot ūdeni, pat tad, ja aktīvi nenodarbojamies ar sportu vai neizjūtam izteiktas slāpes. Kā ūdens mums palīdz? Tas uzlabo smadzeņu darbību un piegādā mūsu ķermenim enerģiju. Regulāra ūdens dzeršana palīdz novērst galvassāpes un krampjus, kā arī uzlabo sejas ādu un stiprina mūsu imunitāti.

Šie ir tikai daži no neskaitāmi daudzajiem iemesliem, kas ūdeni padara tik vērtīgu. Ūdens dzeršanu savas ikdienas rutīnā būtu jāiekļauj ikvienam cilvēkam un par to, lai tas būtu ērti, gaumīgi un moderni, ir parūpējušies zīmoli “Evasol” un “Corkcicle”. Zīmols “Evasol” piedāvā ūdens pudeles līdzņemšanai eleganti atturīgās formās un aktuālo krāsu toņos, bet zīmols “Corkcicle” ies pie sirds visiem, kuriem ūdens lietošana ir kā koši un spilgti svētki. “Corkcicle” pudeles ir krāsainos pasteļtoņos, ar košu ziedu un augu rakstiem, radot tropiska prieka un siltuma sajūtu.

Vairākas reizes izmantojamās ūdens pudeles ir arī draudzīgs solis videi un pasaulei, ļaujot samazināt plastmasas pudeļu patēriņu. Par šo soli daba noteikti mums teiks “paldies”.

1. Eva Solo termokrūze 350ml 34,95 2. Eva Solo pudele 750ml 29,95 3. Eva Solo karafe 1l 49,95

 

 1. Corkcicle termokrūze 500ml 45,90 2. Corkcicle termopudele 500ml 51,90