The Rock trauki

The Rock – autentiska akmens izskata trauki, kas radošā veidā prezentēs ēdienu

Kolekcijas the Rock klāstam Villeroy&Boch iedvesmojās no raupja, neapstrādāta akmens tekstūras, kas atklājas tā daudzajos slāņos un, izmantojot modernas ražošanas tehnoloģijas, izveidoja vizuāli neparasto trauku dizainu ar āmura radītu šķembu efektu.

1. Villeroy & Boch Manufacture Rock Šķīvis, balts 22 cm 21,90 2.  Villeroy & Boch Manufacture Rock Bļoda, 0,6 l 19,90 3. Villeroy & Boch Manufacture Rock Šķīvis, 16 cm 14,90

Daba un dabiskas detaļas ir pēdējo gadu restorānu modes tendence. Ēdiens tiek gatavots no svaigām sastāvdaļām, vēlams audzēts vietējā reģionā, veģetārs vai vegāns, kas sniedz labumu ķermenim un prātam. Lai dotu iespēju gūt baudījumu ar visām maņām, ēdiens tiek pasniegts uz dabiska akmens vai koka traukiem. Akmens ir īpašs materiāls ar savu daudzveidīgo slāņainību, tā dažādas struktūras un krāsu spektrs, sākot no melna, zaļa ar oranžo, kas veidojas metālam sajaucoties cauri slāņiem miljoniem gadu laikā. Trauki tiek izgatavoti no porainā porcelāna (bisque porcelain) ar īpašu glazūru, kas tiek veidota trīs dažādās kompozīcijās.