Stils ir mājās

Iekārtojiet mājas tā, lai justos tur labi

Mājas mums tagad kļuvušas vēl svarīgākas nekā iepriekš – tā ir vieta, kur pavadām aizvien vairāk laika. Rudens ir īstais brīdis, kad pievērst īpašu uzmanību mājokļa interjeram un komfortam. Nelielām izmaiņām ir liela nozīme!

 Izvēlieties tikai patīkamus materiālus

Iegādājoties dzīvesvietai nepieciešamo, pievērsiet uzmanību arī sajūtām. Zīdaini gludos palagos būs prieks ieslīdēt un samtainos dīvāna spilvenos varēsiet ērti atlaisties pēc garas dienas, mīksts vilnas paklājs zem plikām pēdām būs silts, savukārt mīkstā pledā būs patīkami ietīties.

Gingerlily zīda spilvendrāna 50x60cm 79,90
Hay dekoratīvs spilvens 45x60cm 79,-
Gingerlily zīda segas pārvalks 150x210cm 319,-

Izmantojiet vienkāršus uzglabāšanas risinājumus

Dažādu izmēru kastes vai grozi lieliski noder, lai noslēptu dažnedažādus nieciņus: uz grīdas savijušos lādētāju vadus, kosmētikas kārbiņas un pudelītes, kas pārņēmušas visas horizontālās virsmas vannasistabā, kā arī šalles un pirkstaiņus priekšnamā, nemaz nerunājot par haosu bērnistabā. Kad nekārtība ir prom no acīm, arī prāts ir mierīgs un jūs varat pievērsties tam, kas mājās ir pats svarīgākais, – atpūtai.

Casa Stockmann uzglabāšanas grozs no jūraszālēm 12x22cm 12,90
Casa Stockmann uzglabāšanas grozs no jūraszālēm 26xa9x4cm 14,90
Casa Stockmann uzglabāšanas grozs no jūraszālēm 22x15x20cm 19,90

Pievienojiet šķipsniņu luksusa

Domājot par detaļām, smelieties iedvesmu viesnīcās un SPA kūrortos. Neliels skaits vannasistabas piederumu piezemētās un saskaņotās krāsās arī mājās radīs SPA noskaņu. Liels, ērts halāts, čības, kā arī vannas un roku dvieļi no vienas sērijas rosinās domāt par atvaļinājumu un viesnīcās pavadītām naktīm. Kafijas aparāts virtuvē padarīs darbdienu rītus raitākus un ienesīs tajos brīdi baudas.

Villa Stockmann peldmētelis 99,99
Villa Stockmann vannas paklājs 70x120cm 39,90
Villa Stockmann čības 17,90
Villa Stockmann dvielis no 30x50cm 4,90

Lai jūsu mājās valda smarža

Nodrošiniet, lai mājās ir pietiekama gaisa apmaiņa, regulāri tās vēdinot. Papildiniet svaigo gaisu ar smaržām, izmantojot difūzeri vai aromātiskās sveces, vai iegādājieties grieztos ziedus un baudiet to neuzkrītošo aromātu.

HAY vilnas paklājs 245,-
Millefiori telpu aromatizetājs 350ml 39,90
Lapuan Kankurit pleds 130x180cm 59,90