Stils ir dizains

Dizains ir mūžīga vērtība, kas mājās ienes eleganci un stilu. Priekšmeti ar dizaina vērtību nenoveco un iederas daudzos interjeros. Tie ir ieguldījums nākotnē un stāsta savu stāstu – par ideju, par radītāju, par iedvesmu, vērtībām un laika ritējumu. Iepazīstiet unikālus dizaina priekšmetus u/v Stockmann mājas preču nodaļā.

Iittala vāze Aalto 120mm 99,-

Iittala Aalto vāze ir neregulāras formas somu dizaina un stikla izstrādājumu ikona. Alvars Ālto radīja Aalto vāzi dažādos izmēros un krāsās speciāli 1937.gada Starptautiskajai mākslas izstādei Parīzē. Aalto vāzes leģendārā forma ir veidota, iedvesmojoties no Somijas ainavas un ezeriem. Kopš tā laika forma ir atkārtoti interpretēta, un mūsdienās pasaulslavenajā Aalto formā ir veidoti daudzi priekšmeti.

                                         

Marimekko krūze 17,90

Rīta kafija no elegantās Sääpäiväkirja tases vai vakara tēja no ikoniskās Unikko krūzes? Marimekko funkcionālais dizains ar skaidrajām līnijām izceļas Sami Ruotsalainenas Oiva trauku sērijā, kurā ir gan melnbalti, gan krāsaini Marimekko raksti, piemēram, Räsymatto, Siirtolapuutarha un Unikko.

Hay galds 40x40x40cm 179,-

Hay galdi piešķir mūsdienīga dāņu dizaina noskaņu jebkuras telpas iekārtojumam. Hay galdi ir brīnišķīgs minimālisma stila un interesantu detaļu apvienojums.

By Lassen svečturis Kubus 51x34x23cm 148,-

Lassen Kubus svečturi 1962.gadā radīja dāņu arhitekts un dizainers Mogens Lassen. Iedvesmu, kas ir nojaušama sveču turētāja skaistajā, ģeometriskajā formā, dizainers smēlās Bauhaus kustībā. Kubus, kas tiek uzskatīts par vienu no dāņu dizaina ikonām, piešķirs jūsu mājoklim minimālisma eleganci.

Fatboy sēžammaiss Original 140x180cm 199,-

Vairāk nekā 3 miljoni gaisīgu sīku pērlīšu veido katru Fatboy Original pufu. Fatboy lielizmēra pufi ir pieejami dažādās krāsās un ir radīti no gudra materiāla, kas atgrūž netīrumus un ir ūdens necaurlaidīgs, palīdzot jūsu pufam vienmēr izskatīties kā jaunam.

Umbra pakaramais 24,90

Bubble pakaramais ir mūsdienīgs un īpaši dekoratīvs pakaramais no Umbra. Tam ir rotaļīga forma, kas izskatās kā burbuļu kompozīcija ar gludu satīna apdari. Pieci burbuļu elementi ir nedaudz izvirzīti, veidojot atsevišķus pakaramos ar noapaļotu formu, kas neļauj drēbēm aizķerties. Kad uz Bubble pakaramā nekas nav uzkārts, burbuļi saplūst vienā veselumā un izskatās kā viengabalains mākslas darbs.

Umage kupols 35cm 89,-

Izveidojiet satriecošu centrālo akcentu jebkurā telpā ar Eos lampas kupolu no UMAGE! Roku darbs, izgatavots no īstām putnu spalvām. Tas izstaro maigu un mājīgu mirdzumu, un to ir viegli tīrīt ar matu fēnu. To ir iespējams pievienot praktiski jebkurai kontaktligzdai dažu sekunžu laikā. Lampas kupols tiek skaisti iesaiņots dāvanu kastē un ir brīnišķīga dāvana jebkurā dzīves situācijā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vadu komplekts no UMAGE ir pieejams atsevišķi. Piemērots griestu, galda vai grīdas lampām.

 

Alessi augļu grozs 36x35cm 145,-

Alessi Blow Up citrusaugļu trauks – apbrīnojams, skulpturāls augļu trauks, kas ir radīts Fratelli Campagna speciāli Alessi.