SMEG un Dolce & Gabbana sadarbojas atkal

Pēc pagājušā gada panākumiem, kad SMEG un Dolce & Gabbana sadarbojās, lai radītu 100 unikālus, rokām apgleznotus ledusskapjus, šogad sadarbība bija vērsta uz mazākām ierīcēm – tosteriem, citrusaugļu sulu spiedēm, tējkannām. Sadarbībā radītas elegantas ierīces jaunai dzīves koncepcijai, jaunāko tehnoloģiju un skaistuma saplūšanai. Produkti, kas pauž “ražots Itālijā” stilu, perfekti apvieno dizainu, veiktspēju un vēršs uzmanību vissīkākajām detaļām.

Visas šīs ierīces ir dekorētas Sicīlijas folkloras unikālajā stilā. Citroni, sulīgi bumbieri un spilgti sarkani ķirši ir sicīliešiem raksturīgi rotājumi, kas, ierāmēti trīsstūrveida motīvos, rotā šīs mazās ierīces. Ierīces tiek pārklātas arī ar delikātiem ziedu motīviem un aizraujošiem vulkāna Etnas attēliem, ko ieskauj dekoratīvi koki un acanthus lapas. Visi šie motīvi un dekoratīvie simboli ir cieši saistīti ar Sicīliju, Domenico Dolce un Stefano Gabbana estētikas svarīgākajiem aspektiem.

Ēdiens, tipiski Dienviditālijas produkti un tradicionālās receptes ir pievilkšanas spēks, pie kā vienmēr atgriezīsies sirds un dvēsele, un, neskatoties uz abu uzņēmumu piederību dažādām nozarēm, tām ir saistošas un ​​spēcīgas Made in Italy zīmola vērtības.

Tagad u/v Stockmann mājas preču nodaļā.

Smeg Tējkanna, Dolce&Gabbana RETRO 499,-

Sērijas “Sicily is my love” tējkanna, kas radīta sadarbībā ar Dolce&Gabbana. Nerūsējošā tērauda korpuss. Tilpums: 1.7 litri (7 tasītes). Ūdens līmeņa indikators. Soft Open vāciņa atvēršanās. Izņemams kaļķakmens filtrs. 360° bezvadu pamatne. Automātiska izslēgšanās. 2400W. Ražots Itālijā.

Smeg Tosteris, Dolce&Gabbana RETRO 499,-

Sērijas “Sicily is my love” tosteris, kas radīta sadarbībā ar Dolce&Gabbana. Nerūsējošā tērauda korpuss. 2 īpaši platas atveres. Maizīšu centrēšanas mehānisms. 6 apbrūnināšanas pakāpes. Atkausēšanas un uzsildīšanas funkcijas. Drupaču savācējtrauks. 950W. Ražots Itālijā

Smeg Sulu spiede Dolce&Gabbana RETRO 499,-

Sērijas “Sicily is my love” citrusu sulas spiede, kas radīta sadarbībā ar Dolce&Gabbana. Alumīnija korpuss. Pilienu apturēšanas sistēma. Automātiskā ieslēgšānās un izslēgšanās. Nerūsējošā tērauda filtrs. Motora jauda 70W