Pirts baudīšana – latviešus un somus vienojošais prieks

Pēc garas un karstas darba nedēļas pilsētā, ir tik patīkami doties lauku virzienā un vakarā ar draugiem vai ģimenes lokā baudīt pirts priekus – ar svaigām bērzu slotām, ar skrubjiem un aromātiskajām eļļām. Nomazgāt no sevis nost visas pilsētas raizes un stresu, saplūst ar dabu un būt kopā ar sev tuvajiem, un noslēgumā tam visam – baudīt veldzējošu peldi mēnessgaismas apspīdētā ezerā.

Īsta un tīra savienošanās ar dabu mūsdienās jau ir reta iespēja. Baudiet autentisku pirti un gūstiet šo neatkārotjamo pieredzi.

Ar patiesu gandarījumu savā sortimentā tagad piedāvājam Somijas uzņēmuma Rento pirts lietas, kas Somijā jau izturējušas desmit gadu pārbaudi. Sabalansējot uguni,  ūdeni, zemi un gaisu, rodas patiesi relaksējoši momenti ar luksusu no dabas. Paņemiet pauzi un izbaudiet patiesu somu pirts pieredzi, vienlaikus attīrot savu ķermeni un dvēseli.

Jūnijā Rento zīmola precēm 20% atlaide Pastāvīgajiem Klientiem.

 
 

1. Rento Pirts medus ar melleņu aromātu, 150 ml 7,90 (9,95) 2. Rento Pirts spainis 36,50 (45,90) 3. Rento Ķermeņa balzams ar priežu aromātu, 400 ml 7,90 (9,95)