Pirts baudīšana – latviešus un somus vienojošais prieks

Pēc garas un aktīvas darba nedēļas pilsētā, ir tik patīkami doties lauku virzienā un vakarā ar draugiem vai ģimenes lokā baudīt pirts priekus – ar bērzu slotām, ar skrubjiem un aromātiskajām eļļām. Nomazgāt no sevis nost visas pilsētas raizes un stresu, saplūst ar dabu un būt kopā ar sev tuvajiem, un noslēgumā tam visam – baudīt ieniršanu ledusaukstā āliņģī. Pirtī iešana attīra gan miesu, gan garu, latviešiem tā ir gadsimtiem sena tradīcija, ko turpinām aktīvi piekopt mūsdienās. Arī Somija ir slavena ar savām somu pirts tradīcijām. Pareiza pirtī iešana  nogludina ādu, mazina svaru, atveseļo ķermeni un uzmundrina prātu.

Īsta un tīra savienošanās ar dabu mūsdienās jau ir reta iespēja. Baudiet autentisku pirti un gūstiet šo neatkārotjamo pieredzi.

Ar patiesu gandarījumu savā sortimentā tagad piedāvājam Somijas uzņēmuma Rento pirts lietas, kas Somijā jau izturējušas desmit gadu pārbaudi. Sabalansējot uguni,  ūdeni, zemi un gaisu, rodas patiesi relaksējoši momenti ar luksusu no dabas. Paņemiet pauzi un izbaudiet patiesu somu pirts pieredzi, vienlaikus attīrot savu ķermeni un dvēseli.

 

1. Rento pirtsslota 8,90 2. Rento ķermeņa skrubis saunai, 150ml 9,95 3. Rento pirts suka, 40cm 9,90