Novatoriski un radoši risinājumi ar Lékué

Labsajūta ir veselīga un sabalansēta uztura rezultāts. Lékué produkti radīti, lai ietaupītu laiku, atvieglotu ikdienu virtuvē un radītu prieku.

Atkārtoti lietojami  silikona maisiņi ir lieliski piemēroti hermētiskai gan cietu, gan šķidru pārtikas produktu uzglabāšanai ledusskapī, saldētavā vai plauktos. Iepakojums ir 100% drošs, bez noplūdes iespējām. Šī ir videi draudzīga alternatīva vienreiz lietojamiem plastmasas maisiņiem un vienreiz lietojamiem plastmasas traukiem. Piemērots pārtikas atkausēšanai mikroviļņu krāsnī, izmantojot bez blīvējuma sloksnes. Šos silikona maisus var uzglabāt divās pozīcijās: vertikālā vai horizontālā stāvoklī. Iespējams veikt norādi par maksimālo daudzumu, kas jāiepilda, un saglabāšanas laiku, jo tiem ir īpaša vieta, kur rakstīt ar pildspalvu.

3 izmēri:
– 500 ml: lieliski piemērots nelielu porciju, mērču vai riekstu konservēšanai vai glabāšanai;
– 1000 ml: lieliski piemērots 1 vai 2 porciju, dārzeņu, vidēja lieluma sastāvdaļu konservēšanai vai uzglabāšanai;
– 1500 ml: lieliski piemērots zupu, krēmīgu dārzeņu, lielu sastāvdaļu vai vairāku porciju konservēšanai vai glabāšanai.

Lekue silikona maisiņš 1l 13,90
Lekue silikona maisiņš 1,5 l 17,90

Pārtikas produktu hermētiskai uzglabāšanai leduskapī, izmantojiet elastīgos un atkārtoti lietojamos 100% platīna silikona vākus. Šie vāki neļaus dažādiem aromātiem noplūst un pārtiku saglabās ilgāk svaigāku. Vākus var izstiept, lai uzliktu traukiem ar dažādu diametru. Lieliski piemērots konteineru, kārbu un pat tādu ēdienu kā arbūzu, apelsīnu, sīpolu glabāšanai. Hermētisks blīvējums tiek panākts, vienkārši nospiežot augšpusē. Ideāla alternatīva vienreiz lietojamām plastmasām, piemēram, plēve vai alumīnija folija.

Atkārtoti lietojams elastīgais vāks ø 11 cm, virsmām ar diametru no ø 11 cm līdz ø 14 cm.
Atkārtoti lietojams elastīgs vāks ø 15 cm, virsmām ar diametru no ø 15 cm līdz ø 18 cm.
Atkārtoti lietojams elastīgs vāks ø 20 cm, virsmām ar diametru no ø 20 cm līdz ø 24 cm.

Lekue silikona vāciņi 2gb 8.5cm 9,90

Pagatavojiet savus veselīgos graudaugu dzērienus ar oriģinālu garšu un barības vielām visvieglākajā un ātrākajā veidā. Teicami rezultāti un nekādu putru! Sastāvā ir divi 1 litra konteineri, kas ir sakraujami, lai tos varētu viegli uzglabāt. Iekšējais trauks ar mērījumu atzīmēm un ergonomisku filtru ļauj mērcēt, sasmalcināt (izmantojot rokas blenderi) un filtrēt riekstus, sēklas vai graudaugus, lai pagatavotu dzērienus. Graudaugu dzērienu ārējā traukā ledusskapī var uzglabāt ne ilgāk kā 3 dienas.

 

Lekue dzēriena pagatavošanas piederums 32,90

 

Iepazīstiet novatoriskus un radošus risinājumus u/v Stockmann mājas preču nodaļā, 4.stāvā.