Casa Stockmann un Villa Stockmann – kvalitāte un dizaina tīrība jūsu mājās

Casa Stockmann un Villa Stockmann ir mājas preču zīmoli, kuri ir vieni no populārākajiem un klientu iecienītākajiem Stockmann sortimentā. Tie ir Stockmann radīti zīmoli jūsu mājas, vides un ikdienas vajadzībām.  Ikdienas dzīvei mūsdienās cilvēki nemeklē pārspīlētu greznību. Vienkāršība, kvalitāte un Skandināvijas vizuālā estētika raksturo Casa Stockmann un Villa Stockmann sortimentu.

 

Casa Stockmann – dizains ikdienai

Casa Stockmann piedāvā pamata kolekciju, papildinātu ar sezonas aktualitātēm. Kolekcija ir radīta, domājot par urbāno dzīves stilu un Skandināvijas dizainu, tā ir kvalitatīva un pieejama visiem klientiem. Interjeram un mājai svarīgākās lietas modernā stilā, domājot par ilgtspēju un pārdomātām izvēlēm. Vienmēr aktuāls dizains. Casa Stockmann sortimentā atradīsiet lietas jebkurai telpai jūsu mājā, produktiem ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

Casa Stockmann pleds Pinne 120x170cm 39,90
Casa Stockmann dekoratīva spilvendrana 45x45cm 19,90
Casa Stockmann uzglabāšanas grozs 24x26cm 14,90

Villa Stockmann – luksusa pieskāriens

Klasisks, mūsdienīgs dizains kosmopolītiskai noskaņai. Pārdomātība un saskaņotība, ekselenta kvalitāte, ražošana Eiropā ir mūsu atbilde ilgtspējas prasībām. Sezonai atbilstošs luksuss, kas piešķirs svaigumu jūsu mājai. Precīzi atspoguļojot Skandināvu dizaina vērtības, atbilst klientu izpratnei par modernu, klasisku dzīvesveidu ar pasaulīgu sajūtu. Zīmols iedāvā savstarpēji saskaņotas un labi pārdomātas pamatpreces ar lielisku kvalitāti.

Villa Stockmann fotorāmis 10x15cm 24,90
Villa Stockmann vāze 24,90
Villa Stockmann rotaslietu kastīte 29,90