Kvalitāte ir jaunā kvantitāte

Labāk mazāk nekā par daudz!

Šis teiciens ir aktuāls it visās dzīves jomās. Arī izvēloties aksesuārus interjeram, labāk dot priekšroku kvalitatei un nopirkt mazāk, nekā salikt plauktos neskaitāmos ramjus un sveces. Smalkais stils izpaužas dažos noskaņas akcentos. Kā ķirsītis uz tortes.

Iepērcies ar stilisti Baibu Prinduli-Renci

Septembtrī mājas preču nodaļā palīdzēs ar padomiem un iedvesmos veiksmīgiem pirkumiem vides stiliste un dekoratore Baiba Prindule-Rence.

 

Baiba Prindule-Rence
vides stiliste, dekoratore

Ceturtdien, 19.09.2019.
14.00-19.00

Ceturtdien, 26.09.2019.
14.00-19.00

Piesakiet savu iepirkšanās vizīti kopā ar stilistu, zvanot uz Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļu 6 7071 222.

Komentārs no Baibas par šī brīža tendencēm un aktualitātēm.

“Pašlaik aktuāli interjera aksesuārus iekļaut kā fundamentālas un praktiskas detaļas interjerā un vērtēt ne tikai kā dekoru, jo ir vizuāli estētisks un skaists, bet izvērtēt kā nepieciešamu praktiskai lietošanai. Piemēram, vannasistabas aksesuāri – dvieļi, paklājiņš, zobubirstīšu trauks un zobubirstes, ziepju trauks, sūkļi, birstes – var veidot saskanīgu ansambli, kur katrs elements par sevi kopā veido mājīgumu.

No toņiem mājas vidē pašlaik dominē baltais, dabiskais, gaišais un dabas materāli ir jaunais pelēkais.

Savukārt, dzīvojot laikā, kad tik daudz runā par zero waste, ilgtspējību un dabai draudzīgu dzīvesveidu, zaļā domāšana atspoguļota arī vides noformējuma tendencēs. Pamazām atkāpjas metāli, hroms un  plastmasa. Savu vietu tirgū nostiprina lins, akmens, otrreiz pārstrādāts stikls, koks ar otrreiz izmantotu faktūru, mazliet nolietots, gaišā, vēsā tonī, sizāls, pinumi, sari, zīmoli ar ekosertifikātiem, rimtas krāsas un faktūras. Traukus izvēlies tikai tik, cik nepieciešams tavai ģimenei, un izraugies tos estētiski skaistus, darinātus no akmens masas ar rokas gleznojumiem vai glazūru, kur katrs ir kā mazs mākslas dabs. Kopīgas maltītes ir svētki, un tās ir jāsvin skaisti, pat ja tās ir tikai trešdienas brokastis.”