Ieteikumi kāzu sezonai ar Villeroy & Boch

U/v Stockmannn ieteikumi kāzu sezonai ar Villeroy & Boch trauku kolekciju
Kad ķiršu ziedi romantiski sārtojas un vakari kļūst garāki, mēs zinām – gaisā virmo mīlestība! Un kāzu sezona ir oficiāli sākusies. Glancētie modes žurnāli demonstrē kārdinoši skaistas kāzu kleitas. Dzīvesstila blogi raksta par iedvesmojošiem kāzu rotājumiem, bet Villeroy & Boch var piedāvāt ideālas dāvanas līgavai un līgavainim, kā arī kāzu viesiem.

Diena, ko atcerēties visu mūžu

Katrās kāzās ir vajadzīgi viesi, tāpat kā katrai līgavai ir nepieciešama līgavas ziedu buķete. Viesi palīdz sagatavoties kāzām un gādā, lai īpašā diena būtu neaizmirstama. Bet, lai gan tas nav vispārpieņemts, nelielas pateicības dāvanas viesiem kļūst par normu. Villeroy & Boch piedāvā ļoti plašu stilīgu dāvanu sortimentu kāzu viesiem. Lieliska dāvana būs jaunie Coloured Delight svečturi, kas veidoti no žilbinoša kristāla svaigos toņos, piemēram, aktuālajā – ābolu zaļajā. Oronda Mini kolekcijas apaļās vāzes ir klasiski un iespaidīgi dizaina objekti arī tad, kad tajās nav ievietoti ziedi. Neaizmirsīsim populāro Mariefleur Gifts dāvanu sēriju no smalka augstākās klases porcelāna, kas greznos kāzu galdu tikpat skaisti kā ziedu buķete.

Kāzu dāvanas ar laimīgām beigām

Arī jaunlaulātie vēlas, lai viņus pārsteidz. Kāzu viesi vienmēr ļoti rūpīgi izvēlas dāvanas, jo vēlas sniegt līgavai un līgavainim kaut ko īpašu un personisku nevis dāvināt, piemēram, naudu. Arī mūsdienās nav iespējams kļūdīties ar klasiskām dāvanām, piemēram, porcelānu, savā ziņā tādu kā “simbolisku līgavas pūru”. Tāpēc Villeroy & Boch piedāvā plašu rotājumu sortimentu ļoti dažādos stilos, sākot no atturīgi eleganta līdz krāšņam un gleznam, no lielpilsētas līdz lauku stilam. Jūsu priekšrocība: ja kāds noVilleroy & Boch populārāko kolekciju priekšmetiem saplīsīs, to vēl joprojām varēs iegādāties arī daudzus gadus vēlāk, ļaujot nosvinot desmit gadu kāzu gadadienu ar pilnu trauku komplektu.

No otras puses, daudzas kolekcijas iespējams vienkārši paplašināt. Galu galā vajadzības un gaumes laika gaitā mainās. Bestsellers Artesano kolekcijas ir labs un moderns piemērs. Variējot no lauku stilā veidotajām Provençal Verdure un Lavender līdz jaunajām Artesano Nature sērijām, tās ir radītas pircējiem, kuri novērtē oriģinālus materiālus, meistarību un maigus toņus. Šī stratēģija ļauj Villeroy & Boch radīt porcelānu, kas saglabā klasisku un nezūdošu vērtību vēl daudzus gadus.

 

 

 

Svečturis
Cena: 16.90 EUR

 

 

 

 

Svečturis
Cena: 16.90 EUR

 

 

Šķīvis
Cena: 22.90 EUR

 

 

Šķīvis
Cena: 15.90 EUR

 

 

Šķīvis
Cena: 17.50 EUR

 

 

Stikla bļoda
Cena: 22.90 EUR

 

 

Komplekts ar 4 piederumiem
Cena: 65.90 EUR

 

 

Bērnu trauku komplekts
Cena: 46.90 EUR

 

 

Par Villeroy & Boch

Villeroy & Boch galvenais birojs atrodas Metlahā (Mettlach)/Vācijā, bet ražotnes ir izvietotas Eiropā, Meksikā un Taizemē. Produktu klāsts ietver trīs kategorijas: produktus vannas istabai un labsajūtai (Bathroom & Wellness), traukus un galda piederumus (Tableware), kā arī flīzes (Tiles). Ar vairāk nekā 265 gadus senu uzņēmuma vēsturi, šodien Villeroy & Boch ir Eiropas dzīves stila zīmols, kas ir aktīvs 125 valstīs.