FATBOY THE ORIGINAL

FATBOY interjera priekšmeti pārsteidz ar to, ka lieliski izmantojami dabas baudīšanai ārā. Atrodiet lielisku ainavu, piepūtiet FATBOY Lamzac sēžammaisu un baudiet! Jūsu pusaudzis, savukārt, par labu un izmantojamu dāvanu atzīs FATBOY sēžamspilvenu. Neaizmirstiet arī mazo draugu sunīti, palutinot to ar FATBOY guļvietu mājdzīvniekiem. Šodien Fatboy produkciju var iegādāties vairāk kā 60 valstīs un katra produkta dizains tiek radīts ar vienu mērķi: izmukt no ikdienas rutīnas ar lielu smaidu.

 

Pirms 10 gadiem, somu dizainers Jukka Jukka Setälä no jauna izgudroja tā saukto pupiņmaisu (beanbag) un deva tam nosaukumu, iedvesmojoties no Fatboy Slim CD vāciņa, kas tobrīd stāvēja uz dizainera galda. Tā radās Fatboy the Original. Savukārt 2003.g. dānis Alex Bergman redzot zīmola potenciālu, ieguva ekskluzīvu tirdzniecības atļauju.

Fatboy gaisa spilvens Lamzac-3.0, 84,90 / Fatboy sēžammaiss Velvet 155x120cm 189,- / Fatboy sēžammaiss Floatzac, piemērots lietošanai uz ūdens 180x134cm 259,- / Fatboy šūpuļtīkls Heademock 330x110cm 419,-

 

Pēdējo 15 gadu laikā Fatboy ir saražojis ievērojamu daudzumu produkcijas un protams galvenais varonis ir pupiņmaiss, bet Fatboy piedāvā arī citus produktus, kas kļuvuši savā ziņā jau ikoniski; lampas, paklāji, šūpuļtīkli un “Lamzac” jeb garens gaisa maiss.