EIGHTMOOD jaunākā kolekcija u/v Stockmann

UTOPIA

Kolekcija “Utopija” iedvesmojusies no dzīvām un vizuāli neatvairāmām tropu krāsām, kas ļauj aizmirsties nedaudz bohēmiskos ūdenī mītošo radību veidolos. Atsvaidzinošā toņu palete sastāv no vēsiem okeāna zilajiem toņiem, variējot no spoži balta un sudrabota līdz pusnakts zilajam un aļģu zaļajam.
“Eightmood” radījis sulīgu, košu, paradīzei līdzīgu telpu, kurā sadzīvo eklektisks mikss no plūstoša, matēta un gluda samta un strukturētām, ar mozaīku dekorētām virsmām. Ziedu motīvi, tropu simboli kombinēti ar krāsotu koku.

ESCAPE

Maģiskais, ko rada paradoksi un pretrunas. Jums nav jāizvēlas starp retro un jaunajiem trendiem, jo “ESCAPE” kolekcija ļauj viegli panākt abus efektus. Nostaļģija satiek futūrismu aizraujošā salikumā, tagadne kļūst aizraujoša un vilinoša.
Lai lietas izskatītos interesanti, plūstoši, ir ļoti svarīgi panākt kontrastu. Šajā kolekcijā unikālo rapsodiju veido stabilas, cietas lietas no stikla, metāla un tumša koka, salikumā ar smalku tekstilu, bet pūdera toņa pasteļi sastopas ar tumšākām nokrāsām. Matētais satiekas ar spīdīgo, gludais ar aso. Atmodināta vienkāršība.

ESTABLISHED

Mūsu ikdienas izaicinājums – iekļauties mūsdienu ātrajā ritmā, vienlaikus esot līdzsvarā ar sevi, bezgalīgo laika plūdumu un stabilajiem dzīves aspektiem. Mums jāpārzina pagātne, lai varētu radīt ilgtspējīgu nākotni. Kolekcija “ESTABLISHED” atstāj nedabisko malā un izmanto primitīvus materiālus – mālu, keramiku un koku, kā arī metālkalumus un antīku sudrabu, lai panāktu respektējamu un īstu rezultātu. Tās ir tradīcijas, pamatelementi un senie rituāli, no kurām iedvesmojušies šīs kolekcijas radītāji.
Krāsu paletē ir bēšs, brūns, pelēks, melns un balts tonis. Nepiespiesti silueti, klasiski raksti, piemēram, svītras un universālie simboli, ko pārbaudījis laiks, – slow fashion ir ieradies uz palikšanu.

NORDIC & ORIGIN

Kolekcijā “NORDIC & ORIGIN” “Eightmood” sveicina noturību, funkcionalitāti un dzīves pamatelementus. Akmens un betons, rokdarbi un vienkāršs dizains. Saplūst ar dabu izmantojot jaunos aromātus un zemes toņu krāsu paleti – krēmkrāsa, meža zaļais, betona pelēkais, zilais un nepiesātināti brūnie toņi.
Gluda āda kombinācijā ar keramiku rada maigu, mierīgu telpu, kur sajust sevi un citus. Ziemeļu modernā identitāte tiek panākta ar elementiem, kas nedaudz atgādina jūru, svītrainām lietām un maigi urbānu pieskārienu. Pat vismazākajā telpā var radīt sabalansētu un mierīgu vidi, ja tajā izvieto podiņus ar augiem, garšvielām, ziediem un sēklām.