Aktuālās mājas preces

 

Casa Stockmann – kvalitāte un ilgtspēja

Casa Stockmann kolekcijas produkti ir izstrādāti Stockmann dizaina studijā Pitäjänmäki, Helsinkos, un pārstāv Skandināvu dizaina tradīcijas. Zīmola preces tiek ražotas, izmantojot ilgtspējīgus materiālus, 2019. gadā 46 % no Stockmann zīmolu radītajām precēm bija darināti no ilgtspējīgiem materiāliem.

Skaista gultas veļa

Skaista un iedvesmojoša gultas veļa ir nozīmīga daļa, lai savā guļamistaba jūs justos ērti un noskaņotos kvalitatīvam miegam.

 

Ūdens – dzīvesprieka pamats

Cilvēki sen apzinājušies ūdens dzeršanas svarīgumu, bet mūsdienās ūdens dzeršana ir kulta lieta, dzīves stila pamats. Stilīga un kvalitatīva ūdens vai termo pudele, ko paņemt ikdienas gaitās, šobrīd nepieciešama vai ikvienam.

 

 

Skaists galda klājums

Rodiet idejas skaistam galda klājumam Instagram vai Pinterest vietnēs, pasūtiet jaunus traukus no Stockmann un radiet svētkus savai ģimenei ikvienas maltītes laikā.

 

Noskaņa vannas istabā

Pārvērties savu vannas istabu no ikdienišķas telpas par vietu relaksācijai un atpūtai, papildinot to ar skaistiem vannas istabas piederumiem un vannas tekstilu

 

Gatavošana mājās

Izbaudiet nesteidzīgu ēdiena gatavošanu ģimenei, izmantojot kvalitatīvus, ilgtspējīgus un skaistus virtuves piederumus.

 

Pirts un saunas baudīšana – veselībai un mundram garam

Pēc garas un aktīvas darba nedēļas pilsētā, ir tik patīkami doties lauku virzienā un vakarā baudīt pirts priekus – ar bērzu slotām, ar skrubjiem un aromātiskajām eļļām.

 

Miegs – labas pašsajūtas priekšnoteikums

Gultā klājiet labas kvalitātes, dabīgu materiālu gultas veļu. Aicinām arī izmēģināt smagās segas, pētījumi par kurām liecina, ka tās ievērojami palīdz uzlabot miega kvalitāti.