Priekšrocības

Jau kopš 1986. gada, kad Stockmann uzņēmums Somijā pirmais ieviesa lojalitātes programmu, Stockmann klientu uzticība veikalam ir augstu novērtēta. Jau vairāk kā trīsdesmit gadus, pateicībā par Stockmann klientu lojalitāti, uzņēmums strādā pie dažādu pakalpojumu un priekšrocību programmas, kas ļauj justies Stockmann Pastāvīgajiem klientiem īpašiem un gaidītiem Stockmann universālveikalos. Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem tiek piedāvātas īpašas priekšrocības, servisi, kā arī izdevīgi ikmēneša piedāvājumi.

Iepazīsties ar mūsu Pastāvīgo Klientu Programmas piedāvājumu.

10% ATLAIDE PIRKUMIEM, KARTES NOFORMĒŠANAS DIENĀ

Kartes noformēšanas dienā saņemiet -10% atlaidi  pilnas cenas pirkumiem visās universālveikala nodaļās.

PASTĀVĪGO KLIENTU IKMĒNEŠA PIEDĀVĀJUMI

Katru mēnesi Pastāvīgajiem Klientiem ir pieejami īpaši ikmēneša piedāvājumi ar -20% atlaidi modes, mājas un Stockmann Delikatess nodaļās, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem.

           

ĪPAŠS SVEICIENS DZIMŠANAS DIENĀ

Īpašs sveiciens dzimšanas dienā no Stockmann. -20% pirkumam modes, kosmētikas un mājas nodaļās, -10% pirkumam Stockmann Delikatess. Lai saņemtu dzimšanas dienas kuponu, aicinām vērsties Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļā.

Iepirkšanās ar Privāto konsultantu, Stilistu

Lai būtu vieglāk orientēties mainīgajā modes pasaulē, Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem piedāvājam Personiskā iepirkšanās konsultanta individuālu bezmaksas sesiju, kuras laikā klientam būs iespēja uzzināt kā veidot vai izkopt savu personīgo stilu, kādas ir modes pasaules aktualitātes un tendences, kā arī konsultants palīdzēs izvēlēties dažādām dzīves situācijām un notikumiem piemērotāko apģērbu.

Šuvēja pakalpojumi

Universālveikalā pirktu svārku un bikšu garuma saīsināšana vai pagarināšana esošā izmēra ietvaros Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ir bez maksas, pārējie šūšanas pakalpojumi pie mums pirktam apģērbam, mājas tekstila izstrādājumiem ar 20% atlaidi. Bezmaksas korekcijas iespējams veikt 3 mēnešu laikā no preces iegādes brīža.

Izšūšanas pakalpojums ar 20% atlaidi (attiecas uz u/v Stockmann iegādātu preču izšūšanu)

Partneru piedāvājumi

Esot Stockmann Pastāvīgais Klients, saņemsiet arī dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem, kā arī Stockmann veikalos Euronics, XS Rotaļlietas, Laiks, Zvaigzne ABC, kā arī kafejnīcās Costa Coffee un Chat. Apskati partneru piedāvājums šeit>

 

Dāvanu saiņošana

Jūsu u/v Stockamnn iegādātās dāvanas tiks bez maksas eleganti iesaiņotas Stockmann dāvanu papīrā, kastītēs vai dāvanu maisiņos pēc īpašām Stockmann vadlīnijām, lai uzreiz var doties ciemos un aizmirst par dāvanu saiņošanu!

Preču piegāde

Iepērkoties modes un mājas preču nodaļās virs 200 EUR, preču piegāde Rīgas teritorijā – bez maksas.

Taksometrs

Pastāvīgiem Klientiem ir iespēja saņem taksometra kuponus bezmaksas braucienam no u/v Stockmann pirkuma veikšanas dienā. Kupona vērtība ir atkarīga no pirkuma summas. Uzzināt vairāk >

Atostāvvieta

1 stunda Stockmann pazemes autosstāvietā par brīvu.