Partneru piedāvājumi

Esot Stockmann Pastāvīgais Klients, saņemsiet arī dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem, kā arī  Stockmann veikalos Euronics, XS Rotaļlietas, Laiks, Zvaigzne ABC, optikas salonā Optika Metropole, kā arī kafejnīcās Costa Coffee un Chat.
Aktuālie piedāvājumi norādīti zemāk:

Partneru piedāvājumi

Mēbeļu Salons Kate

Ja esat mājas mēbeļu, biroja mēbeļu vai aizkaru meklējumos, tad jaunais Kates mēbeļu salons ir īstā vieta, kur iegriezties. Salona mājīgajā atmosfērā Kates dizaineri Jums vienmēr atradīs piemērotākās mēbeles un aizkarus. Mēs esam pārliecināti, ka starp skandināvu, itāļu un arī citu Eiropas valstu spēcīgajiem zīmoliem, kā arī Kates radītajiem produktiem var piemeklēt vislabākos risinājumus Jūsu telpām. Gaidīsim ciemos!

Novembrī visiem 2018. gada kolekcijas “COTTON & STORIES” audumiem -15%.

Čiekurkalna 1. līnija 6, Rīga
tel.: +371 67546727, 
info@kate.lv,
www.kate.lv

Zobārstniecības klīnika Concordia

Klīnika nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no diagnostikas un beidzot ar žilbinoša smaida atgriešanu Jūsu dzīvē. Esam vienīgā privātā ortodontijas (zobu taisnošanas un sakodiena korekcijas) klīnika Latvijā, kuras ārstēšanas pamatā ir jaunākās paaudzes tehnoloģijas un ārstēšanas metodes.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem īpašas atlaides 2018.gadā:

  • Mutes dobuma higiēna ar 10% atlaidi;
  • Bērniem līdz 16 gadiem apmeklējot zobārstu un veicot kādu procedūru, bezmaksas zobu pārklāšana ar fluora gēlu, kas pasargā zobus no bojājumiem;
  • Zobu taisnošana izmantojot jaunākās paaudzes sistēmas Invisalign caurspīdīgās kapes ar 10% atlaidi.

Lācplēša iela 27/2, 1. stāvs, Rīga
tālr.: +371 26252539
concordiaclinic@concordiaclinic.lv
www.concordiaclinic.lv

Dr. Lūkina acu klīnika

Tiem, kam rūp savas dzīves kvalitāte,

jau no 2003.g. Dr. Lūkina acu klīnikā piedāvā veikt saudzīgākās redzes lāzerkorekcijas operācijas, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas.

Īpašais piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem 2018.gadā:

  • SMART LASIK vai TRANS-EPI LASIK redzes korekcijas operācija ar -7%
  • pirms operācijas izmeklēšana 39,- (60,- vietā)

Nepalaid garām!

Marijas iela 13 k-1, Rīga,
tālr.: +371 67 288 180
info@acuklinika.lv
www.acuklinika.lv

Profesionālās Mikropigmentācijas centrs (PMC)

Profesionālās Mikropigmentācijas centrā lieliski apzinās, ka procedūras rezultāts būs ilglaicīgs, tam ir jābūt nevainojamam un kļūdas šeit nav pieļaujamas. Centra speciālisti, ar prieku palīdzēs Jums radīt jaunu tēlu, izmantojot jaunākās tehnikas un tehnoloģijas, veicot uzacu, acu un lūpu permanento meikapu. Kvalitatīva mikropigmentācija ļauj netērēt daudz laika ikdienas grimam. Jūs izskatīsieties ideāli visas dienas garumā!

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem bezmaksas speciālista konsultācija un 20% atlaide pirmreizējai mikropigmentācijas procedūrai uzacīm, acīm vai lūpām.

Bērzaunes iela 7, Rīga
tālr.: +371 29610402
info@pmc.lv
www.pmc.lv
www.pmc.lv

Liepupes muiža

Senatnīgā baroka stila ēka – ir ar mīlestību radīta vieta. Tā izceļas ar izsmalcinātu vēsturisko eleganci, ko spēs novērtēt augstvērtīgas mākslas baudītāji gan ēkas restaurētajā arhitektūrā, gan viesmīlīgajās, greznas elegances piepildītajās iekštelpās.

Liepupes SPA ir ideāla vieta, kur apvienojot labāko no pasaules pieredzēm, Vidzemes lauku bagātībām un senču tradīcijām, tiek piedāvāts plašs procedūru klāsts no bioloģiski audzētiem produktiem, kurus muižas prasmīgie meistari sagatavos īsi pirms katras individuālās klienta procedūras. Izbaudiet SPA rituālus diviem, SPA procedūras, spēcinošās masāžas ķermenim un garam, aromātisku tvaika pirti un ūdens baļļu, kā arī mazās papildinošās labjūtas procedūras.

2018.gadā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem Liepupes muižas SPA apmeklējumam 20% atlaide. Atlaide tiek piemērota gadījumos, kad viesi izmanto izmitināšanas pakalpojumus.

Rezervācija
+371 278 028 01, rezervacija@liepupesmuiza.lv

Viesnīca, restorāns (darba laikā)
+371 64 020 268,

info@liepupesmuiza.lv

www.liepupesmuiza.lv 

www.facebook.com/liepupesmuiza/  

www.instagram.com/liepupes_muiza/.

 

Fazenda Bazārs

Fazenda ir restorānu tīkls, kas balstīts labās tradīcijās, cik iespējams, izmanto vietējos produktus, piedāvā klientiem garšīgu ēdienu, lieliskus vīnus, vietējās tējas, pašceptu maizi un konditorejas izstrādājumus tikai no dabiskiem produktiem.

Decembrī Fazenda piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem:
Jēra gulaša zupa, pasniegta ar skābu krējumu un zaļumiem 6.00 € (pamatcena 4.80 €)

Baznīcas iela 14 un Nometņu iela 7, Rīga
Vidzemes šoseja 14, Sigulda
tālr.: +371 25613173
info@fazenda.lv
www.fazenda.lv

Chat café • restaurant

Kafejnīca-restorāns Chat ir vieta u/v Stockmann 4. stāvā, kur satiekas garšas, cilvēki, domas, vārdi, skatieni un vienmēr mājo arī tikšanās prieks. Viss, ko sastapsiet Chat, kalpos, lai tikšanās būtu izdevusies, jebkurā laikā, jebkuram viesu skaitam, jebkādam apmeklējuma mērķim.

Darba dienās no plkst. 11:45 līdz 15:00 aktuāls daudzveidīgs dienas piedāvājums.

Katru mēnesi garšīgs un īpašs piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

Gaiss smaržo pēc Ziemassvētkiem! Decembrī Stockmann Pastāvīgie Klienti kafejnīcā un restorānā Chat kopā ar jebkuru karsto dzērienu var tikt pie ābolu un siera kūkas ar karamelizētām auzu pārslām tikai par 1.80 EUR.

13. janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 25729739
stockmann.riga@chat.restaurant
www.chat.restaurant

Apģērbu tīrītava Green Clean Plus

Apģērbu tīrītava Green Clean Plus piedāvā apģērbu un tekstilizstrādājumu tīrīšanu ar GreenEarth® tehnoloģiju, kas ir īpaši saudzīga gan dabai un cilvēkiem, gan apģērbam – audums kļūst mīkstāks, saglabā savu formu un izmēru, baltais paliek balts, krāsas nezaudē košumu un kalpo ilgāk. GreanEarth tīrīšanas tehnoloģija – SPA Jūsu apģērbam un tekstilizstrādājumiem.

Īpašs piedāvajums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem – vakarkleitu un uzvalku tīrīšanai 25% atlaide .

Piedāvājums spēkā 03.12. – 24.12.

U/v Stockmann 2.stāvā
Tālr. +371 66181888
e – pasts:  info@greencleanplus.eu
www.greencleanplus.eu

Zvaigzne ABC

Mājīgā, bet plašā Zvaigznes grāmatnīca u/v Stockmann ir vieta, kur draudzīgā gaisotnē izpētīt grāmatu, galda spēļu un kancelejas jaunumus, vieta, kur iedvesmoties brīnišķīgām dāvanām un atrast intriģējošāko savam lasīt priekam. Te dzimst asprātīgas idejas un sastopas domubiedri.

Piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem decembrī:

Pēteris Vollēbens “Koku slepenā dzīve”  – 11.19 € (pamatcena – 13.99 €)

Pasaku, dzejoļu, ticējumu krājums “Kāpēc laikam vajag laiku”  – 11.19 € (pamatcena – 13.99 €)

13. janvāra iela 8, Rīga
tālr. 25 639 966
veikals.stockmann@zvaigzne.lv
www.zvaigzne.lv

Eklēru darbnīca Raunas Dārzs

Vēlaties iepriecināt sevi vai savus mīļos ar mājās gatavotiem eklēriem? Jūs to variet! Piesakieties meistarklasei un, iespējams, jaunās prasmes vēl ilgi priecēs jūsu mīļos un jūs, kad mājās gatavoti eklēri būs jūsu turpmāko svētku neatņemama tradīcija!

Eklēru darbnīca piedāvā iemācīties izcept un pagatavot eklēru no A-Z.  Meistarklases laikā katrs dalībnieks apgūst eklēru pagatavošanas tehniku, sagatavos pildījumus un izdekorēs pats pēc savas gaumes. Mājās būs iespēja doties ar pilnu kasti paštaisītiem eklēriem, recepti un labu garastāvokli.

Meistarklases cena Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ar 20% atlaidi.

K.Ulmaņa gatve 114A, Rīga
tālr.: +371 23275400
raunasdarzs@raunasdarzs.info

Panorama Restaurant viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel

No restorāna „Panorāma” paveras neatkārtojams skats uz Vecrīgu un mūsu likteņupi Daugavu. Pašā rīta agrumā, vērojot saullēktu, varat nesteidzīgi baudīt plašo brokastu bufeti. Pusdienās un vakariņās piedāvājam starptautisko a la carte ēdienkarti, neaizmirstot arī vietējos produktus un garšu, ko papildinām ar restorāna īpašajiem piedāvājumiem. Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem uzrādot savu Pastāvīgā Klienta karti, saņem:

  • 10% atlaidi čekam virs EUR 20.00, ieskaitot alkoholiskos dzērienus
  • 20% atlaidi čekam virs EUR 50.00, ieskaitot alkoholiskos dzērienus
  • bezmaksas autostāvvietu uzrādot restorāna čeku

Kuģu iela 24, LV-1048, Rīga
tālr.: +371 6706 1111
info@panorama-restaurant.lv
www.panorama-restaurant.lv

Viesnīca Lielupe by SemaraH Hotels

Simtgadīgu priežu ieskautajā un jūras tuvuma aplaimotajā viesnīcā Lielupe viss ir vienuviet – restorāns, SPA un sāls istaba, Wellness centrs ar plašu baseinu un Kids Club ar interesantām aktivitātēm bērniem.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem dāvanā dziedinošās haloterapijas 45 min seansa apmeklējums, ja tiek izmantots kāds no šiem pakalpojumiem:

  • Izmitināšana jebkuras klases numurā
  • Jebkura SPA procedūra

Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

Numuru rezervācija tālr.: +371 66119339, reservations@semarahhotels.com
SPA & Wellness tālr.: +371 67753306, wellness@semarahhotels.com
www.semarahhotels.com/lielupe

Riga by Canal

Riga by Canal piedāvā braucienus ar kuģīšiem, kas ir viena no TOP 5 lietām ko iesakām darīt Rīgā siltās sezonas laikā – no aprīļa līdz novembrim.

Ja vēlaties apskatīt Rīgas vēsturisko centru slīdot pa Pilsētas kanāla ūdeņiem un ieraudzīt pilsētu no Daugavas- izmantojiet iespēju doties braucienā ar kādu no četriem Riga by Canal kuģīšiem.

Kuģīšiem ir īpašs, senlaicīgs dizains. Vecākais no tiem “Darling” ir 100 gadus vecs, savukārt pārējie trīs – “Maria”, “Rebeka” un “Laima – ir būvēti kā tā kopijas, videi draudzīgi jo darbojas ar elektromotoriem nepiesārņojot mūsu pilsētu. Kuģu īpašais dizains un rāmā gaita Rīgas kanāla ūdeņos ļaus iepazīt pilsētas populārākās apskates vietas

Riga by Canal kuģīši atiet no Bastejkalna piestātnes, kas atrodas 100 m no Brīvības pieminekļa.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem īpaša cena brauciena biļetei.

tālr.: +371 25911523 (darba dienās 9:30-17:30)
info@rigabycanal.lv

Kino Citadele

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ir iespēja izmantot savu Pastāvīga Klienta karti (izņemot Stockamnn MasterCard), lai saņemtu visas Kino Citadele Kino kluba priekšrocības. Pastāvīgie Klienti var izmantot savu lojalitātes karti, pirms tam to piesaistot savam reģistrētajam profilam jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām – kasēs, kafejnīcās POPHouse, Star Cafe, Hot’n Fresh un jumta bārā Vertigo.

Kino kluba biedri saņem cenu atlaides un bonusus Kino Citadele atbilstoši savam statusam Kino klubā. Darba dienās kinoteātris atvērts no plkst. 11:00 un tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

13.janvāra iela 8, Rīga
kino@forumcinemas.lv
www.forumcinemas.lv

Laiks

Viens no vislielākajiem pulksteņu un juvelierizstrādājumu salonveikaliem “Laiks” tīklā. Piedāvā visaugstāko kvalitāti un top pasaules pulksteņu zīmolus, juvelierizstrādājumus un ekskluzīvus aksesuārus. Frederique Constant,  Maurice Lacroix, Louis Erard, Gucci, S.T.Dupont, GF Ferre, Chimento, Balmain, Calvin Klein, Candino, G-Shock, Casio u.c zīmolus.

Katru mēnesi īpašais piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67 399 168
laiks@laikswatches.lv
www.laikswatches.lv

Optika Metropole

Optikas salons Metropole – Briļļu ietvari un saulesbrilles no Milānas, Parīzes, Ņujorkas cēliem augstās modes namiem pretnostatā Skandināvijas, Japānas, Vācijas specializētu dizaineru radītiem briļļu rāmjiem – gluži vai mākslas darbiem. Optikas salons, kas radīts patiesiem briļļu modes cienītājiem.

Punktu uz “i” pieliek salona piedāvātās visprecīzākās optiskās Zeiss briļļu lēcas.

Katru mēnesi, Stockmann Pastāvīgie Klienti saņem atlaides līdz 20% dažādiem piedāvājumiem.

Manaslecas.lv #Stockmann – īpaši radīta vieta kontaktlēcu lietotājiem. Te acis tiks aprūpētas īpaši, jo vienuviet ir pieejams plašākais kontaktlēcu piedāvājums.

Ja vēlies pievienoties īpašajiem no Manaslecas.lv un esi Stockmann Pastāvīgais Klients, uzrādot karti, katru mēnesi dāvāsim pārsteigumu.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +317 27761979
stockmann@optikametropole.lv 
www.manaslecas.lv

XS rotaļlietas

Veikals XS Rotaļlietas piedāvā plašu rotaļlietu klāstu visai ģimenei. Jaunākās, populārākas rotaļlietas, galda spēles un iemīļoto pasaku, multiplikāciju filmu varoņu rotaļlietas. Labāko un kvalitatīvāko rotaļlietu klāstu no plaši pazīstamiem ražotājiem var iegādāties u/v Stockmann 4.stāvā.

Īpaši piedāvājumi Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem katru mēnesi Stockmann Patstāvīgo Klientu katalogā.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67 791 190
anvol@anvol.lv
www.anvol.lv

Euronics

Elektronikas un sadzīves tehnikas preces no Euronics atradīsiet u/v Stockmann 4. stāvā. Euronics veikalā jūs vienmēr sagaidīs prasmīgi un zinoši speciālisti, kuri sniegs konsultāciju un palīdzēs izvelēties vispiemērotāko elektrotehniku mājai, darbam vai izklaidei.

Katru mēnesi Euronics veikalā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem preces ar atlaidi līdz 20%.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 27317222
Stockmann.riga@euronics.lv
www.euronics.lv