Partneru piedāvājumi

Esot Stockmann Pastāvīgais Klients, saņemsiet arī dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem, kā arī  Stockmann veikalos Euronics, XS Rotaļlietas, Laiks, Zvaigzne ABC, optikas salonā Optika Metropole, kā arī kafejnīcās Costa Coffee un Chat.
Aktuālie piedāvājumi norādīti zemāk:

Partneru piedāvājumi

Costa Coffee

Costa Coffee – mājvieta izcilai kafijai! u/v Stockmann 1. stāvā mīt itāļu kafijas tradīcijas un Londonas šarms. Vieta, kur uzlādēt sevi ar patiesi labu un gardu kafiju ikdienas skrējienā vai arī atpūsties no pilsētas nerimstošās kņadas.

Pieāvājums Pastāvīgajiem Klientiem jūnijā –
Costa Coffee Aukstajām kafijām* -10%
*Piedāvājums attiecas uz Ledus Latte, Ledus Kapučīno, Ledus Amerikano un Ledus Flat White.

13. janvāra iela 8, Rīga
Tālrunis: +371 67221491
E-pasts: info@costa.lv
www.costa.lv

Chat café • restaurant

Kafejnīca-restorāns Chat ir vieta u/v Stockmann 4. stāvā, kur satiekas garšas, cilvēki, domas, vārdi, skatieni un vienmēr mājo arī tikšanās prieks. Viss, ko sastapsiet Chat, kalpos, lai tikšanās būtu izdevusies, jebkurā laikā, jebkuram viesu skaitam, jebkādam apmeklējuma mērķim.

Darba dienās no plkst. 11:45 līdz 15:00 aktuāls daudzveidīgs dienas piedāvājums.

Pieāvājums Pastāvīgajiem Klientiem jūnijā –
Pērkot ledus latti vai ledus vaniļas latti, mazais aveņu, siera un baltās šokolādes groziņš dāvanā!

 13. janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 25729739
stockmann.riga@chat.restaurant
www.chat.restaurant

Eklērnīca Raunas Dārzs

Eklēru darbnīca Raunas Dārzs piedāvā iemācīties izcept un pagatavot eklēru no A-Z. Piesakieties  meistarklasei un tās laikā katrs dalībnieks apgūst eklēru pagatavošanas tehniku, sagatavos pildījumus un izdekorēs pats pēc savas gaumes. Mājās būs iespēja doties ar pilnu kasti paštaisītiem eklēriem, recepti
un labu garastāvokli.

Meistarklases cena Pastāvīgajiem Klientiem ar 20% atlaidi.

Eklērnīca Raunas Dārzs
Raunas 22a, Rīga, tālr.: +371 26121540;
Vītiņu 4, Mārupe, tālr.: +371 23275353

Eklēru darbnīca un eklērnīca Raunas Dārzs
K.Ulmaņa gatve 114A, Rīga, tālr.: +371 23275400
raunasdarzs@raunasdarzs.info

Viesnīca Lielupe by Semarah Hotels

Simtgadīgu priežu ieskautajā un jūras tuvuma aplaimotajā viesnīcā Lielupe viss ir vienuviet – restorāns, SPA un sāls istaba, Wellness centrs ar plašu baseinu un Kids Club ar interesantām aktivitātēm bērniem.

• Izmantojot Lielupes Kids Club piedāvājumu bērnu ballītēm, Stockmann Pastāvīgajiem klientiem dāvanā svētku kūku. Piedāvājuma cena 340 €/2,5 h (iekļauts līdz 10 bērniem) — visa Bērnu kluba noma, svētku ēdienkarte un dzērieni, 15 hēlija baloni svētku noformējumam, 10 drukāti ielūgumi jubilāra viesiem, dāvana jubilāram no viesnīcas Lielupe.

• Stockmann Pastāvīgajiem klientiem dāvinām dziedinošās haloterapijas 45 min seansa apmeklējumu, iegādājoties jebkuru SPA procedūru.

• Nakšņojot Family vai Family Club klases numurā, Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem dāvinām neierobežu Kids Club apmeklējumam bērniem

Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

Kids Club tālr.: +371 66118449 events@semarahhotels.com
Numuru rezervācija tālr.: +371 66119339, reservations@semarahhotels.com
SPA & Wellness tālr.: +371 67753306, wellness@semarahhotels.com
www.semarahhotels.com/lielupe

Viesnīcas Grand Poet Hedonic Wellness centrs

Hedonic SPA piedāvā procedūras ar ekskluzīvu un Latvijā vēl nebijušu kosmētiku. EviDenS de Beauté ir pirmā pretnovecošanās ādas kopšanas līnija, kuras efektivitāte ir pierādīta. MOSS of the ISLES – 100% vegāniski sejas un ķermeņa produkti, kas radīti no dabiskā, ilgtspējīgā un ētiskā veidā iegūtām izejvielām Īrijā un Britu salās.

  • Stockmann Pastāvīgajiem klientiem dāvana – parafīna aplikāciju rokām, iegādājoties jebkuru MOSS of the ISLES 60 min vai 90 min procedūru
  • Stockmann Pastāvīgajiem klientiem dāvana – 30 min pēdu masāžu, iegādājoties jebkuru EviDenS de Beauté sejas procedūru

Procedūras rezervēšanas laikā lūgums norādīt, ka vēlaties izmantot Stockmann Pastāvīgā klienta priekšrocības.

  • Wellness centra un trenažieru zāles mēneša, 6 mēnešu un 12 mēnešu abonementi ar 15 % atlaidi:
    Vienam mēnesim (pilna cena — 125 € darba dienām, 140 € neierobežots apmeklējums), sešiem mēnešiem (pilna cena — 700 € neierobežots apmeklējums), 12 mēnešiem (pilna cena — 1200 € neierobežots apmeklējums).

Raiņa bulvāris 5/6, Rīga
tālr.:+371 60008613
hedonic@semarahhotels.com
www.hedonic.lv

Latvijas Nacionālā opera un balets

1863.gadā celtā skaistā klasicisma ēka Rīgas sirdī ir mājvieta Latvijas Nacionālajai operai un Latvijas Nacionālajam baletam. Latvijas Nacionālās operas un baleta sezona ilgst no septembra līdz jūnijam. Ik gadu teātris piedāvā vairākus operu un baletu jauniestudējumus, ap 200 repertuāra izrāžu, kā arī simfoniskās mūzikas un kamermūzikas koncertus. Katras sezonas noslēgumā krāšņi izskan Rīgas Operas festivāls.

Uzrādot Stockmann Pastāvīgā Klienta karti LNO kasēs,  2 biļetes par 1 cenu* sekojošām izrādēm:

5. jūnijā 19.00 BURVESTĪBA. PAJACI
6. jūnijā 19.00 DONS PASKVĀLE
7. jūnijā 19.00 KARMELĪŠU DIALOGI
8. jūnijā 19.00 KLĪSTOŠAIS HOLANDIETIS
12. jūnijā 19.00 KLĪSTOŠAIS HOLANDIETIS
13. jūnijā 19.00 DONS PASKVĀLE
14. jūnijā 19.00 BURVESTĪBA. PAJACI
15. jūnijā 19.00 KARMELĪŠU DIALOGI

*Abām biļetēm jābūt vienā cenu kategorijā. Biļešu skaits ierobežots!

Aspazijas bulv. 3, Rīga
Tālr. 67073777
info@opera.lv

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ir viena no Latvijas kultūras augstākajām vērtībām. Tas ir klasiski izglītots un laikmetīgi domājošs organisms ar intensīvu koncertdzīvi, kurā iesaistās spoži solisti un jaudīgi diriģenti. LNSO koncerti izklaidē, uzlādē, liek iedziļināties un ļauj pasapņot.

Īpašais LNSO piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem!

  • 4. oktobrī 19:00 LNSO un Pučini mesa
  • 22. novembrī 19:00 Baltijas simfoniskais festivāls. Mendelszons, Vasks un Mīlestības balss
  • 13. decembrī 19:00 LNSO, Mocarts un Čaikovska piektā
  • 30. decembrī 19:00 LNSO Vecgada koncerts ar Kseniju Sidorovu

Uzrādot Stockmann Pastāvīgā Klienta karti, biļetēm uz minētajiem koncertiem 20% atlaide. Biļešu skaits ierobežots. Uzrādot Stockmann Patstāvīgā Klienta Karti Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās biļetēm uz minētajiem koncertiem 20% atlaide. Biļešu skaits ierobežots.

Lielā ģilde
Amatu iela 6, Rīga
tālr.: +371 67 21 364 3
lnso@lnso.lv
www.lnso.lv

Kino Citadele

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ir iespēja izmantot savu Pastāvīga Klienta karti (izņemot Stockamnn MasterCard), lai saņemtu visas Kino Citadele Kino kluba priekšrocības. Pastāvīgie Klienti var izmantot savu lojalitātes karti, pirms tam to piesaistot savam reģistrētajam profilam jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām – kasēs, kafejnīcās POPHouse, Star Cafe, Hot’n Fresh un jumta bārā Vertigo.

Kino kluba biedri saņem cenu atlaides un bonusus Kino Citadele atbilstoši savam statusam Kino klubā. Darba dienās kinoteātris atvērts no plkst. 11:00 un tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

13.janvāra iela 8, Rīga
kino@forumcinemas.lv
www.forumcinemas.lv

Riga by Canal

Riga by Canal piedāvā braucienus ar kuģīšiem pa pilsētas kanālu, lielisks veids, kā atpūsties siltās sezonas laikā — no aprīļa līdz novembrim.

Iespēja apskatīt Rīgas vēsturisko centru, slīdot pa pilsētas kanāla ūdeņiem, un ieraudzīt pilsētu no Daugavas. Braucienā var doties ar kādu no četriem Riga by Canal kuģīšiem. Kuģīšiem ir īpašs, senlaicīgs dizains, vecākais no tiem Darling ir 100 gadus vecs. Riga by Canal kuģīši atiet no Bastejkalna piestātnes, kas atrodas 100 m no Brīvības pieminekļa. Braucienā var doties ar kādu no četriem Riga by Canal kuģīšiem, pasažieriem ir pieejams audio gids.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem brauciena biļete 14€ un biļete bērniem (7-16 gadi) 6€, ja to iegādājas u/v Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļā 4.st.

tālr.: +371 25911523 (darba dienās 9:30-17:30)
info@rigabycanal.lv

Sky Dream Clinic

Zobārstniecības un estētiskās klīnikas Sky Dream Clinic speciālisti sniegs Jums augsti kvalificētu palīdzību, dos padomus par zobu kopšanu un ārstēšanu. Atbilstoši Jūsu organisma īpatnībām piemeklēs individuāli ārstēšanu un medikamentus, kā arī atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem. Zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīnika Sky Dream Clinic izmanto jaunāko aprīkojumu un ārstēšanas metodes.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem pirmā ārsta konsultācija bezmaksas + ārstēšanas plāna sastādīšana. Profesionālā zobu higiēna pieaugušajiem – 45€ vai profesionālā piena zobu higiēna bērniem – 19,90€

Bērzaunes iela 7, Rīga
tālr.: 20012559
www.skydream.lv

Profesionālās Mikropigmentācijas centrs (PMC)

Profesionālās Mikropigmentācijas centrā lieliski apzinās, ka procedūras gala rezultāts būs ilglaicīgs, tam ir jābūt nevainojamam un kļūdas šeit nav pieļaujamas. Centra speciālisti ar prieku palīdzēs jums radīt jaunu tēlu, izmantojot jaunākās tehnikas un tehnoloģijas, veicot uzacu, acu un lūpu permanento meikapu. Kvalitatīva mikropigmentācija ļauj netērēt daudz laika ikdienas grimam. Jūs izskatīsieties ideāli visas dienas garumā!

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem 20% atlaide pirmreizējai mikropigmentācijas procedūrai uzacīm, acīm vai lūpām.

Bērzaunes iela 7, Rīga
tālr.: +371 29610402
info@pmc.lv
www.pmc.lv

Dr. Lūkina acu klīnika

Kopš 2003.g. Dr.Lūkina acu klīnika Rīgā veic redzes lāzerkorekcijas operācijas, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas un pieredzes bagātu profesionāļu zināšanas. Katram pacientam tiek veltīta individuāla pieeja un rūpes mūža garumā. Klīnikas pieredzē šobrīd ir jau vairāk kā 20 000 veiksmīgi veiktu redzes korekcijas operāciju.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem klīnika piedāvā:

• 7% atlaidi SMART LASIK un TRANS-EPI LASIK redzes lāzerkorekcijas operācijām
• izmeklējumu pirms redzes korekcijas operācijas par 39€ (standarta 60€ vietā)

Marijas iela 13 k-1, Rīga,
tālr.: +371 67 288 180
info@acuklinika.lv
www.acuklinika.lv

Mēness Aptieka

Mēness Aptieka klientiem nodrošina recepšu un bezrecepšu medikamentus, valsts kompensējamos medikamentus, kā arī uztura bagātinātājus un dermokosmētikas līdzekļus. Mēness Aptiekas farmaceitu sniegto konsultāciju uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārstēt viņu kaites, bet arī preventīvi novērst klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.

Katru mēnesī jauni piedāvājumi Stockmann Pastāvīgiem Klientiem.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 20377494
www.menessaptieka.lv

Green Clean Plus – tekstilizstrādājumu ekotīrītava

Tagad u/v Stockmann iespējama apģērbu tīrīšana, tekstilizstrādājumu tīrīšana, kažoku tīrīšana un veļas
mazgāšana ar GreenEarth® tehnoloģiju. GreenEarth tehnoloģija ir īpaši saudzīga gan dabai un cilvēkiem, gan apģērbam – krāsas kļūst košākas, audums mīkstāks. Šīs tehnoloģijas īpašās pazīmes – ekoloģiska, nesatur smaržvielas, apģērbs saglabā formu un izmēru, saudzīga apģērbu furnitūrai, apģērbs kalpo ilgāk un krāsas nezaudē košumu.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem, uzrādot Stockmann Klienta karti, 20% atlaide apģērbu tīrīšanai.

U/v Stockmann 2.stāvā
Tālr. +371 66181888
e – pasts:  info@greencleanplus.eu
www.greencleanplus.eu

Optika Metropole

Vieta, kur satiekas briļļu ietvari un saulesbrilles no pasaules modes metropolēm, – Parīzes, Ņujorkas, Milānas – ar Skandināvijas, Japānas, Vācijas specializētu dizaineru radītiem briļļu ietvariem – gluži vai mākslas darbiem. Metropole – optikas salons, kas radīts patiesiem briļļu modes cienītājiem. Un kā punkts uz „i” – salona piedāvātās visprecīzākās ZEISS optiskās briļļu lēcas.

Katru mēnesi īpašs piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +317 27761979
stockmann@optikametropole.lv 
www.manaslecas.lv

Laiks

U/v Stockmann 2. stāvā atrodas viens no vislielākiem pulksteņu un juvelierizstrādājumu salonveikaliem Laiks tīklā. Piedāvā visaugstāko kvalitāti un topa pasaules pulksteņu zīmolus, juvelierizstrādājumus un ekskluzīvus aksesuārus. Maurice Lacroix, Frederique Constant, Louis Erard, S.T.Dupont, Seiko, Movado, Balmain, Diamond Flower, G-Shock, Festina, Furla, Paul Hewitt, Anne Klein u.c zīmolus.

Katru mēnesi īpašais piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67 399 168
laiks@laikswatches.lv
www.laikswatches.lv

Zvaigzne ABC

Mājīgā, bet plašā Zvaigznes grāmatnīca u/v Stockmann ir vieta, kur draudzīgā gaisotnē izpētīt grāmatu, galda spēļu un kancelejas jaunumus, vieta, kur iedvesmoties brīnišķīgām dāvanām un atrast intriģējošāko savam lasīt priekam. Te dzimst asprātīgas idejas un sastopas domubiedri.

Piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem maijā –

Dzintars Tilaks “Labo Blēņu vasara” (pamatcena 8.98) – 7.18
Sofija Kinsela “Mana ne tik perfektā dzīve” (pamatcena 16.99) – 13.59

13. janvāra iela 8, Rīga
tālr. 25 639 966
veikals.stockmann@zvaigzne.lv
www.zvaigzne.lv

XS rotaļlietas

Veikals XS Rotaļlietas piedāvā plašu rotaļlietu klāstu visai ģimenei. Jaunākās, populārākas rotaļlietas, galda spēles un iemīļoto pasaku, multiplikāciju filmu varoņu rotaļlietas. Labāko un kvalitatīvāko rotaļlietu klāstu no plaši pazīstamiem ražotājiem var iegādāties u/v Stockmann 4.stāvā.

Īpaši piedāvājumi Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem katru mēnesi Stockmann Patstāvīgo Klientu katalogā.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67 791 190
anvol@anvol.lv
www.anvol.lv

Euronics

Elektronikas un sadzīves tehnikas preces no Euronics atradīsiet u/v Stockmann 4. stāvā. Euronics veikalā jūs vienmēr sagaidīs prasmīgi un zinoši speciālisti, kuri sniegs konsultāciju un palīdzēs izvelēties vispiemērotāko elektrotehniku mājai, darbam vai izklaidei.

Katru mēnesi Euronics veikalā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem preces ar atlaidi līdz 20%.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 27317222
Stockmann.riga@euronics.lv
www.euronics.lv