Trakās Dienas aktīvi norisinās digitālajā un bezkontakta vidē

Ieviesti vairāki jauni digitālie risinājumi, kas nodrošina klientiem bezkontakta iepirkšanos. Preces tiek piegādātas uz mājām vai uz pakomātiem. Internetā organizētās “Trakās Dienas” universālveikals “Stockmann” papildinājis ar kosmētikas nodaļas piedāvājumiem, bet pārtikas preces piedāvā iegādāties ar “Bolt Food” palīdzību.

“Ņemot vērā šī brīža apstākļus un lai turpinātu piedāvāt mūsu klientiem labāko servisu, kvalitatīvākos zīmolus un produktus, mēs esam ieviesuši vairākus digitālos risinājumus. Lielākais no tiem ir “Trako Dienu” kampaņa, kas norisinās tikai interneta vidē, vietnē crazydays.com, ļaujot iegādāties plašu klāstu iecienītāko un labāko zīmolu preces, kā arī vairāku Stockmann partneru piedāvājumus – “Madara Cosmetics”, “Euronics”, “Samsonite” un citu. Esam arī uzsākuši sadarbību ar ēdienu piegādātāju “Bolt Food”, kuri nodrošina mūsu delikatešu nodaļas produkcijas drošu piegādi līdz pat klientu namdurvīm. Jaunu risinājumu ieviešana turpinās, lai varētu piedāvāt klientiem vēl plašāku mūsu veikala produktu un preču klāstu iegādi attālināti,” teic universālveikala direktore Dace Goldmane.

“Stockmann” ikgadējā kampaņa “Trakās Dienas” šobrīd norisinās tikai internetā, vietnē crazydays.com, līdz pat 5. aprīlim. Preču klāsts katru dienu tiek papildināts un no šodienas crazydays.com, līdztekus modes un mājas precēm, var iegādāties arī kosmētikas nodaļas preces. Iegādātās preces tiek piegādātas uz pakomātiem visā Latvijā.

“Trako Dienu” interneta lapā crazydays.com var iegādāties arī “Trako Dienu” partneru piedāvājumus – “Euronics” elektropreces, “Madara Cosmetics” kosmētiku, “Samsonite” ceļojumu koferus, “Laiks” rokas pulksteņus un rotaslietas, “XS rotaļlietas” bērnu rotaļlietas. “Trako Dienu” pārtikas preču piedāvājumu var apskatīt un iegādāties “Bolt Food” aplikācijā, kas piedāvā ēdienu piegādi Rīgas robežās.

“Stockmann” saviem klientiem piedāvā pasūtīt no veikala uz mājām arī tās preces, kuras nav “Trako Dienu” sortimentā. Plašāka informācija pieejama šeit>>

Atgādinām, ka pēc jaunajiem pieņemtajiem valdības noteikumiem, universālveikala 2.-4. stāvs nedēļas nogalē būs slēgts. Pircējiem joprojām pieejama “Stockmann” pārtikas nodaļa un aptieka veikala pirmajā stāvā.