STILA KONSULTĀCIJA

Mūsu stila konsultants palīdzēs Jums atrast un izvēlēties piemērotāko apģērbu, apavus un aksesuārus no u/v Stockmann modes preču klāsta, atbilstoši ikvienai dzīves situācijai un jaunākajām modes tendencēm, ietaupot Jūsu laiku un padarot iepirkšanos vieglāku un produktīvāku.

 Vizītes ietvaros stila konsultante piemeklēs Jums piemērotāko apģērbu, kā arī sniegs ieteikumus par stilu un aktuālajām tendencēm garderobes izveidošanā, kas atbilst jūsu profesijai, dzīvesveidam un personībai.

Ja esat svarīgas tikšanās, pasākuma vai svētku priekšvakarā, vai arī vienkārši vēlaties papildināt savu garderobi, droši dodieties uz universālveikala Klientu apkalpošanas nodaļu 4. stāvā, kur varēsiet veikt pierakstu pie stila konsultantes. Pierakstīties uz vizīti iespējams arī zvanot uz Pastāvīgo Klientu nodaļu vai stila konsultantei.

Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļa, 4. stāvs, tālr.: +371 6 7071 222 
Stila konsultante – Anastasija Paškēviča, 3. stāvs, tālr.: +371 6 7071 369

Vizīte pie stila konsultantes tiek sadalīta divos posmos:

Pirmajā vizītē kopīgi aizpildīsiet anketu, kurā norādīsiet visas Jūsu vēlmes, lai stiliste spētu precīzāk piemeklēt Jums atbilstošu piedāvājumu. Šī vizīte ilgst apmēram 30 minūtes un šajā tikšanās reizē tiek veikts pieraksts nākamajai vizītei.

Otrās vizītes laikā Jūs pielaikosiet un izvērtēsiet stilistes sagatavoto apģērbu un aksesuārus. Konsultācijas praktiskajā daļā klientiem ir iespēja iepazīties ar preču sortimentu un, sadarbībā ar stilisti, izveidot piemērotu apģērbu komplektu. Stilista pakalpojums pieejams atsevišķā telpā, kas aprīkota ar plašu pielaikošanas kabīni, lai netraucēti varētu piemērīt atlasītos apģērbu komplektus. Vizīte ir individuāla, katram klientam pieejamajā laikā pēc iepriekšēja pieraksta. Vizītes ietvaros stiliste sniegs Jums arī ieteikumus atbilstoši aktuālajām modes tendencēm un niansēm apģērba izvēlē. Šī vizīte var ilgt līdz pat divām stundām.

 

Par Anastasiju Paškēviču

Anastasijai ir plaša profesionālā pieredze piedaloties modes pasākumos un sadarbojoties ar vairākiem Latvijas slavenībām – Intaru Busuli, Jolantu Gulbi un Amber, kā arī ir pieredze veidojot modes un stila lapas vadošajos modes žurnālos Latvijā – “Pastaiga”, “Santa”, “Lilit”, “Klubs” u.c.

Anastasija ir pabeigusi studijas Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā, modes dizaina nodaļā. Ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslā, dizainā, modes dizainā.