STILA KONSULTĀCIJA

Mūsu stila konsultants – personīgais pārdevējs palīdzēs jums atrast un izvēlēties vispiemērotāko apģērbu, apavus un aksesuārus, atbilstoši ikvienai dzīves situācijai un jaunākajām modes tendencēm no Stockmann modes preču klāsta. Vizītes ietvaros stila konsultante Anastasija piemeklēs jums piemērotāko apģērbu, atradīs un saskaņos krāsas, kā arī sniegs ieteikumus par stilu un tendencēm garderobes izveidošanā, kas atbilst jūsu profesijai, dzīvesveidam un personībai. Nepieciešamības gadījumā sniegs informāciju par pareizu apģērba kopšanu un veiksim izvēlētā apģērba korekcijas.

Ja esat svarīgas tikšanās, pasākuma priekšvakarā, vai arī vienkārši vēlaties papildināt savu garderobi, droši dodieties uz universālveikala Pastāvīgo Klientu nodaļu 4. stāvā, kur varēsiet veikt pierakstu pie Anastasijas. Pierakstīties uz vizīti iespējams arī zvanot uz Pastāvīgo Klientu nodaļu vai stila konsultantei Anastasijai.

Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļa, 4. stāvs, 6 7071 222
Stila konsultante – pārdevēja Anastasija Paškēviča, 6 7071 369

Pirmajā vizītē stiliste apzinās jūsu vēlmes un kopīgi aizpildīsiet anketu, kurā norādat izmērus, vēlamās krāsas u.c. Informāciju, kas tālāk ļauj piemeklēt jums atbilstošu piedāvajumu. Pirmā vizīte ilgst apmēram 30 min un šajā tikšanās reizē tiek veikts pieraksts nākamaijai vizītei.Vizīte pie stila konsultantes-pārdevējas Anastasijas tiek sadalīta divos posmos:

Otrās vizītes laikā jūs pielaikosiet un izvērtēsiet stilistes sagatavoto apģērbu un aksesuārus. Vizītes ietvaros, ja nepieciešams, stiliste sniegs jums ieteikumus atbilstoši aktuālajām modes tendencēm un niansēm apģērba izvēlē – kas piestāv un ko labāk izvēlēties, kam būtu japievērš uzmanība. Tapat stiliste stāsta par krāsām, siluetiem, nepieciešamības gadījumā arī par etiķeti. Šī vizīte var ilgt līdz pat divām stundām.

 

Par Anastasiju Paškēviču

Anastasijai ir plaša profesionālā pieredze piedaloties modes pasākumos un sadarbojoties ar vairākiem Latvijas zvaigznēm Intaru Busuli, Jolantu Gulbi un Amber. Kā arī ir pieredze veidojot modes un stila lapas vadošajos modes žurnālos Latvijā kā “Pastaiga”, “Santa”, “Lilit”, “Klubs” u.c.

Anastasija ir pabeigusi studijas Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā, modes dizaina nodaļā. Ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslā, dizainā, modes dizainā.