STILA KONSULTĀCIJA

Mūsu stila konsultants palīdzēs Jums atrast un izvēlēties vispiemērotāko apģērbu, apavus un aksesuārus no Stockmann modes preču klāsta atbilstoši ikvienai dzīves situācijai un jaunākajām modes tendencēm.

 Vizītes ietvaros stila konsultante piemeklēs Jums piemērotāko apģērbu, atradīs un saskaņos krāsas, kā arī sniegs ieteikumus par stilu un tendencēm garderobes izveidošanā, kas atbilst jūsu profesijai, dzīvesveidam un personībai.

Ja esat svarīgas tikšanās, pasākuma priekšvakarā, vai arī vienkārši vēlaties papildināt savu garderobi, droši dodieties uz universālveikala Pastāvīgo Klientu nodaļu 4. stāvā, kur varēsiet veikt pierakstu. Pierakstīties uz vizīti iespējams arī zvanot uz Pastāvīgo Klientu nodaļu vai stila konsultantei.

Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļa, 4. stāvs, tālr.: 6 7071 222
Stila konsultante – pārdevēja Anastasija Paškēviča, 3. stāvs, tālr.: 6 7071 369

Vizīte pie stila konsultantes-pārdevējas tiek sadalīta divos posmos:

Pirmajā vizītē stiliste apzinās Jjūsu vēlmes un kopīgi aizpildīsiet anketu, kurā norādīsiet visas Jūsu vēlmes, lai  stiliste spētu precīzāk piemeklēt Jums atbilstošu piedāvajumu. Pirmā vizīte ilgst apmēram 30 min un šajā tikšanās reizē tiek veikts pieraksts nākamaijai vizītei.

Otrās vizītes laikā Jūs pielaikosiet un izvērtēsiet stilistes sagatavoto apģērbu un aksesuārus. Vizītes ietvaros, ja nepieciešams, stiliste sniegs Jums ieteikumus atbilstoši aktuālajām modes tendencēm un niansēm apģērba izvēlē. Šī vizīte var ilgt līdz pat divām stundām.

 

Par Anastasiju Paškēviču

Anastasijai ir plaša profesionālā pieredze piedaloties modes pasākumos un sadarbojoties ar vairākiem Latvijas slavenībām – Intaru Busuli, Jolantu Gulbi un Amber, kā arī ir pieredze veidojot modes un stila lapas vadošajos modes žurnālos Latvijā – “Pastaiga”, “Santa”, “Lilit”, “Klubs” u.c.

Anastasija ir pabeigusi studijas Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā, modes dizaina nodaļā. Ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslā, dizainā, modes dizainā.