Personiskais iepirkšanās konsultants

Lai būtu vieglāk orientēties mainīgajā modes pasaulē, Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem piedāvājam Personiskā iepirkšanās konsultanta individuālu bezmaksas sesiju, kuras laikā klientam būs iespēja uzzināt kā veidot vai izkopt savu personīgo stilu, kādas ir modes pasaules aktualitātes un tendences, kā arī konsultants palīdzēs izvēlēties dažādām dzīves situācijām un notikumiem piemērotāko apģērbu.

Personiskais iepirkšanās konsultants tavā rīcībā – piesaki Stockmann stilistu Kristīnes Plotas un Ritas Erdmanes konsultāciju Stockmann klientu apkalpošanas nodaļā, zvanot +371 6 707 1222 vai rakstot klientuinfo@stockmann.com vai ērti un ātri rezervē konsultāciju lietotnē BOOKLA.

Kristīne Plota
stiliste

Esmu stiliste/imidža dizainere jau astoņus gadus, kuras ikdiena paiet, veidojot stilus žurnālu fotosesijām, sadarbojoties ar modeļu aģentūrām, vadot lekcijas un meistarklases. Tomēr mana sirdslieta  ir “individuālais klients”, kuram neatkarīgi no tā, vai konsultācija ilgst stundu, vai tā ietver sevī nopietnas imidža pārvērtības, mērķis ir viens – palīdzēt atrast sevi caur vizuālo tēlu. Un līdz ko vizuālais koptēls sāk pilnveidoties, arī klienta iekšējā pasaule piedzīvo pozitīvas pārmaiņas. Tā dēļ ir vērts censties un strādāt!

Rita Erdmane
stiliste

Ikvienam klientam palīdzēšu radīt ērtāko, skaistāko un personībai piemērotāko, siluetam komplimentējošāko tēlu. Spēlējos ar apģērba krāsām, toņiem, niansēm, faktūrām un piegriezumiem, radot harmonisku un dzīvu garderobi. Iesaku nekrist kārdinājumā katra modes untuma priekšā, bet izvērtēt, vai to jūtiet kā savu. Veidojiet savu garderobi no pārdomāti atlasītiem un savstarpēji saskanīgiem, kvalitatīviem apģērba gabaliem, tad tā būs vienmēr aktuāla, pilnīga un personībai atbilstoša. Esmu grāmatas “Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs.” līdzautore, stiliste žurnālā “Una”, kā arī publikāciju autore žurnālā “Klubs”. Mana iecienītākā darbības joma: lietišķais vīriešu stils.