Mājas preču nodaļas pasūtījumi

Piedāvājam klientiem pasūtīt jaunākās kolekcijas no labāko mājas preču zīmolu katalogiem.
Šobrīd pieejami Villeroy&Boch, Pentik, Iittala un Fiskars katalogi. Iespējams pasūtīt preces arī no zīmoliem: HAY, UMAGE, Fatboy un Normann Copenhagen no www.stockmann.com preču sortimenta.

Tā ir iespēja iegādāties preces, kas nav iekļautas universālveikala sortimentā, bet klients vēlas tās iegādāties. Pasūtījumu iespējams veikt precēm no zīmola kolekcijas kataloga.
Pasūtījumiem no Villeroy&Boch, Pentik, Iittala un Fiskars katalogiem minimalā pasūtījuma summa ir 200 €. Precēm netiek piemērotas atlaides.
Piegādes laiks ir līdz 4 nedēļām, atkarībā no preču pieejamības piegādātāja noliktavā. Pastāvīgo Klientu nodaļa informēs klientu, ja pasūtījums tiks piegādāts ātrāk.
Pārdošanas personāls kopā ar klientu izvēlas preces un to daudzumus no zīmola preču kataloga un aizpilda pasūtījuma formu. Klients apmaksā vai nu visu pasūtījuma summu vai arī iemaksā 50% depozītu. Klients izvēlas preču saņemšanas veidu – saņemt to veikalā vai ar piegādi mājās (piegādes gadījumā 100% jāapmaksā pasūtījuma summa).

Katalogus jautājiet mājas preču nodaļas pārdevējiem-konsultantiem.

Preču_pasūtīšanas_vispārējie_noteikumi