Dāvanu grozs

Izmeklēta dāvana draugiem, ģimenei vai biznesa partneriem

Dāvanām piemīt teju maģisks spēks raisīt cilvēkā pašas jaukākās emocijas – gan dāvanas saņemot, gan pašam pasniedzot. Ja tuvojas svētki, tas ir labs iemesls pateikt sirsnīgu paldies saviem sadarbības partneriem, uzticamākajiem kolēģiem un cilvēkiem, kuri kādā brīdī paveikuši ko īpaši nozīmīgu.

Pie mums iespējams komplektēt grozus ar produktiem no visa plašā u/v Stockmann sortimenta. Pārtikas dāvanu grozus komplektējam, izvēloties labākos gardumus un izsmalcinātus dzērienus. Katru pārtikas dāvanu grozu ir iespējams personalizēt – gan izvēloties īpašus produktus, gan iekļaujot klienta paša izvēlētus suvenīrus. Tāpat piedāvājam individuāli komplektēt arī dāvanas no kosmētikas, modes un interjera preču sortimenta visdažādākajām gaumēm un dzīves gadījumiem.

Individuālas konsultācijas

Piedāvājam pieteikties individuālai konsultācijai korporatīvo un biznesa dāvanu izvēlē no u/v Stockmann pārtikas, modes, kosmētikas un mājas preču sortimenta. Mūsu konsultants iepazīstinās jūs ar preču klāstu universālveikalā vai uzklausīs jūsu vēlmes jūsu birojā.

Grozu personalizācija ar citiem produktiem pēc pieprasījuma

Iespējams iekļaut Jūsu uzņēmuma suvenīru. Pasūtījumiem virs 50 dāvanu groziem, iespējama papīra lentes personalizēšana pēc individuāla pasūtījuma – 0,60 € gab.

E-pasts pārtikas dāvanu grozu pasūtīšanai:
davanugrozs@stockmann.com
+371 670 71 291

E-pasts kosmētikas, modes, interjera dāvanu pasūtīšanai:
bizness@stockmann.com
+371 670 71 216

Pasūtījuma izpildes termiņš ir 3 darba dienas.