Pastāvīgajiem Klientiem zīmolam Cube CO -20%

 

Brīvs, sportisks un, pats galvenais, ērts – Cube CO zīmola apģērbs ir ideāla izvēle stilīgiem skolas vecuma puišiem, kuri iedvesmojas no sociālajiem medijiem, spēlēm un sporta.

CUBE CO SS20 KOLEKCIJA

Cube pavasara kolekcijas iedvesmas avots pamatā ir digitālā dimensija. Uzdrukas ir radītas, iedvesmojoties no EAN un QR kodiem, savukārt NYC uzdrukas ir izstrādātas pavisam jaunā veidā. Power Up tēmas pamatā ir draugi, bezrūpība un skeitbords. Šī brīža aktualitāte ir 90. gadu klipkopas attēli, neparasti izvietotas uzdrukas, kā arī kamuflāžas raksti.

CUBE CO virskrekls 39,90
CUBE CO jaka 69,90
CUBE CO t-krekls 16,90
CUBE CO bikses 49,90

 

Kolekcijā kā jaunums tiek piedāvāti T-krekli ar hologrammas uzdrukām. Beach Rollin dizains ir izcili piemērots vasaras brīvdienām, kad galvenās aktivitātes ir BMX un sērfošana. Saulainā Kalifornija ir kalpojusi par iedvesmu kaklasaišu krāsojumam, un kolekciju papildina arī T-krekli ar palmu uzdruku, kā arī plašs šortu klāsts no dažādiem materiāliem. SS20 kolekcijas pamatkrāsas ir melnbalta, spilgti oranža, haki zaļa, rozā, gaišs piparmētru tonis un klasiski zilie toņi.

CUBE CO t-krekls 16,90
CUBE CO džemperis 29,90
CUBE CO bikses 39,90
CUBE CO apakšbikses 14,90

 

Cube stils ir brīvs, sportisks un, pats galvenais, ērts. Sportiskas detaļas un ielu stila grafika atbilst skolas zēnu interesēm. “3 for 2” ir jauna Cube kampaņa, kas sastāv no jakas ar kapuci, treniņbiksēm un krekla ar īsām piedurknēm, kas pieejami plašā krāsu gammā.