Zīmola NOOM jaunā kolekcija

Zīmols NOOM – sievietēm, kuras novērtē komfortu un kvalitāti.
NOOM loungewear – patīkamiem mirkļiem mājās.

Noom

Ērta un mūsdienīga NOOM sieviešu apģērbu kolekcija ir paredzēta sievietēm, kas tiecas izskatīties un justies pārliecinātas jebkurā vidē un situācijā. Kolekcija sastāv no vienmēr modīgiem pamata garderobes tērpiem, kas papildināti ar aktuāliem sezonas modeļiem, krāsām un rakstiem. NOOM tērpus ir patīkami un ērti valkāt, un tiem ir plašs izmēru klāsts.

Katrā NOOM sezonas kolekcijā ietverta virkne virsdrēbju un iekštelpu apģērbu modeļu. Kolekcijā ietilpst plašs kreklu un krekliņu klāsts — tos ir viegli pieskaņot dažādām biksēm un svārkiem. Savukārt šī zīmola kleitas un tunikas ir ne vien ērtas, bet arī sievišķīgas, tādēļ tās ir piemērotas gan ikdienai, gan ballītēm. Kolekcijas virsdrēbes ir funkcionālas, taču to dizains ir arī ļoti detalizēts. Šī apģērba dizaina izveides procesā priekšroka tiek dota augstai kvalitātei un ilgtspējībai. Ikdienā valkājamie T-krekliņi ir šūti no augstākā labuma kokvilnas un ir pieejami ļoti plašā krāsu klāstā.

 

2019. gada rudens kolekcija vilina ar siltu, adītu apģērbu daudzveidību piesātinātos rudens toņos, krāsainām velveta biksēm, krekliņiem ar apdruku, blūzēm un tunikām, kā arī krāšņām kleitām. Savukārt virsdrēbju kolekcija piedāvā plašu stepēto un dūnu jaku klāstu un pat ūdensnecaurlaidīgus tērpus. Galvenais kolekcijas mērķis ir piedāvāt jums viegli kombinējamus tērpus. Kreklu un blūžu krāsainajos rakstos izmantotas acij tīkamas krāsu kombinācijas.

Atbildīgi ražošanas apstākļi, produktu ilgtspējība un lietotājiem draudzīga attieksme ir būtiskākie principi gan mūsu produktu izstrādes procesā, gan visā to piegādes procesā. Ilgtspējīgi produkti tiek atzīmēti ar etiķeti Green Sustainable Design. NOOM ir viens no Stockmann pašu ražotajiem modes zīmoliem. Mūsu zīmolu produkti tiek izstrādāti Stockmann dizaina studijā, un 2017. gadā tiem tika piešķirta Design from Finland kvalitātes zīme, kas tiek piešķirta kvalitatīviem, uz patērētāju labsajūtu orientētiem Somijas zīmoliem.

Apskati jaunās kolekcijas bukletu šeit.

 

NOOM loungewear

Sievišķīgo, bet ērto NOOM mājastērpu kolekcija ir daļa no Stockmann zīmola, kas radīts sievietēm, kam patīk komforts, kvalitāte un ādai tīkami audumi. Kolekciju veido viegli kombinējami krekliņi, bikses, naktskrekli un halāti ar vienmēr aktuālu dizainu, kuru krāsu un modeļu klāsts tiek atjaunots katru sezonu. Vienkrāsainus apģērbus var viegli apvienot ar rotaļīgiem ziedu motīviem, mūžam modīgajiem kašmira rakstiem un klasiskajām flaneļa rūtiņām. Mežģīnes un nelielas, rūpīgi pārdomātas detaļas ievieš šajā kolekcijā sievišķīgu greznību.

NOOM mājas tērpiem izvēlētajos audumos galvenokārt izmantotas maigas viskozes un kokvilnas kombinācijas, kas ir ādai tīkamas un ērtas valkāšanai. Zīmola pavasara kolekciju tērpi tiek šūti no plānākiem un vieglākiem audumiem, savukārt rudens kolekciju tērpos izmantoti siltāki audumi, piemēram, flanelis un krāšņs, mīksts velūrs sulīgos rudens toņos.

Apskati jaunās kolekcijas bukletu šeit.