Zīmola Cut&Pret jaunā kolekcija

Cut&Pret pamatā ir dedzīga vēlme izgatavot valkātajām patīkamus apģērbus. Zīmols apvieno klasiku ar modes tendencēm, lai izveidotu izsmalcinātus apģērbus, kas raksturo zīmolu.

2020. gada rudens un ziemas kolekcija ir moderna, eleganta un izsmalcināta. Jaunā kolekcija godina modernizēto septiņdesmito gadu minimālistisko bohēmiešu stilu, piešķir ikdienas tērpiem nevīstošu eklektismu. Baltais iemieso tam raksturīgākās nianses. Viegli nebalināta audekla, gaišpelēki neitrālie un maigi pasteļu toņi.

Cut&Pret kleita 74,90

Relaksēta juteklība: klasisko kūniņas piegriezuma mēteļu platās, noapaļotās formas, adīta minimālistiska garā kleita, pūkainu alpaku vilnas un mīkstu kašmira adījumu, ko valkā kopā ar platām flaneļa biksēm, apvienotās formas.

Cut&Pret mētelis 109,-

Romantiska puķaina blūze ar volāniem un kuplām piedurknēm izceļ tērpu un piešķir sievišķīgu noskaņu.

Savukārt sezonas beigās zīmola radītais apģērbs ir melnbalts. Sezona prasa oriģinālu koptēlu, kas lieliski kalpo visu dienu, ieskaitot biroju un tikšanos vēlu vakarā. Jaukti raksti – melnbalts lauzto rūtiņu raksts, bagātīga dzīvnieku rakstu apdruka, eleganti varianti un mazliet vizuļu un mežģīņu – kļūs par ideāliem sabiedrotajiem.

Apskatiet Cut&Pret 2020. gada rudens un ziemas kolekcijas un iedvesmojieties!

Cut&Pret blūze 59,90
Cut&Pret mākslīgās ādas svārki 49,90