Zīmola Construe  jaunā kolekcija

„Construe” ir jauns moderns un pilsētniecisks zīmols vīriešiem. Zīmols „Construe” piedāvā sezonālu, mūsdienīgu kolekciju, kurā ietilpst eleganti un moderni tērpi. Kolekcijā ir izmantoti augstas kvalitātes ilgtspējīgi dabiskie materiāli, piemēram, bioloģiskā kokvilna un mēriņ Viļņa. Kolekcijā ietilpst moderni apģērbi gan darbam, gan atpūtai pilsētā. Kolorīts ir piemērots katras sezonas modei, bet tā pamatā ir neuzkrītošs, elegants un saskaņots „Construe” stils.

Savukārt zīmols piešķir jaunajai rudens ziemas kolekcijai piesātinātākus rudens toņus, piemēram, karameļu brūnu un kanēļa krāsu ar zilganzaļu un ķirbju oranžu krāsu. Grezni un viegli merīnvilnas un kokvilnas kašmira puloveri šajos toņos izskatās ideāli.

Construe džinsa jaka 59,90 un bikses 49,90

Katras garderobes pamats ir piegulošs t-krekls — tagad var nopirkt 3 par 2 cenu visdažādākajās krāsās. Modernu rudens koptēlu veidos rūtaini velveta un flaneļa krekli, elastīgas vilnas bikses un pelēks, rūtains minimālistisks vilnas mētelis.

Construe džinsa jaka 59,90 un bikses 49,90

Sezonas beigu un Ziemassvētku kolekcija pilsētniekiem piedāvā ērtus siluetus, mīkstus adījumus un siltu flaneli. Gara dūnu parka sasilda jebkādos laikapstākļos un visos gadījumos. Kolekcijai ir piešķirta kvalitātes zīme „Design from Finland”, kas apliecina augstvērtīgu somu lietpratību un kvalitatīvu dizainu.

Construe džemperis 49,90 un cepure 9,90

Construe merino vilnas džemperis 69,90, datorsoma 59,90

„Construe” aksesuāru kolekcija ideāli saskan ar „Construe” apģērbu. Kopā tie veido pilnīgu moderna pilsētnieka dzīvesstilu.