Wooly Organic kolekcija Backyard Family

Wooly Organic ir pārdomāts dizains, kas balstīts daudzfunkcionalitātē, saglabājot Wooly organic ticību  minimālismam. Jaunas krāsas, unikāli audumi, lielāki izmēri. 

Kolekcijas vadmotīvs ir lielās rotaļlietas – kaķis, pele, aita un zaķis, kuru ādā bērns var iejusties, nēsājot cepures ar ausīm, kā arī saskaņojot savu apģērbu ar kādu no mūsu radītajiem leļļu drēbju komplektiem. Tā ir kā rotaļa – kombinēt un radīt savu unikālo stilu. Apģērbi veidoti tā, lai tie būtu pielietojami gan ikdienā, gan svētkos. Lai tie būtu nēsājami visdzažādākajos veidolos – noņemamas lences un kapuces, atlokāmas piedurknes un bikšu staras, kas dod iespēju apģērbam augt reizē ar bērnu un tā interesēm. Lai šī rotaļa būtu košāka un variatīvāka, aicinām izmantot mazo, melno podziņu, lai uz tās uzpogātu kādu no saviem iemīļotajiem spēļu draugiem – zvēra brošiņu. Tās iespējams iegādāties, komplektā saņemot melno podziņu, lai to uzšūjot mūsu produkcijai, radītu savu un īpašu dizainu, vadoties pēc sajūtām un vēlmēm. 

Lielie un mazie, brāļi un māsas, to labākie draugi – mīkstās rotaļlietas, visi kā viens! Visi kopā, viens otru papildinot, roku rokās – rotāļās.

Kolekcija pieejama mazuļiem no pirmā elpas vilciena, līdz bērniem, kas sasnieguši astoņu gadu vecumu!